Katalonijos ralį - dvyliktąjį pasaulio autoralio čempionato etapą - trečius metus iš eilės laimėjo triskart planetos čempionas bei nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".

Per tris varžybų dienas Katalonijos keliuose sugaišęs 3 valandas 22 minutes 50,5 sekundės S. Loebas 13,8 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą ispaną Danį Sordo.

Trečiojoje pozicijoje liko šio sezono lyderis "Ford`ą" vairuojantis suomis Marcusas Gronholmas, prancūzui pralaimėjęs 39,8 sekundės.

Iškovojęs šeštąją pergalę šiame sezone S. Loebas bendroje pasaulio čempionato įskaitoje surinko 90 taškų ir iki šešių taškų sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio M. Gronholmo.

Trečias bendroje čempionato įskaitoje su 74 taškais lieka ketvirtą vietą Katalonijoje užėmęs suomis Mikko Hirvonenas.

Iš dviejų Katalonijos ralyje važiavusių Lietuvos ekipažų geriausiai sekėsi Viliui Rožukui, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 44 min. 15,9 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė 46-tą vietą, o "FIA Junior" čempionato klasėje liko vienuoliktas.

Bendroje "FIA Junior" čempionato įskaitoje V. Rožukas su 4 taškais smuktelėjo į penkioliktą vietą.

Kitas lietuvis Vytautas Baranauskas liko 59-as tarp 68-ių lenktynes baigusių sportininkų.

Katalonijos ralio lyderių rikiuotė:

1. Sebastien Loeb (Prancūzija) Citroen 3 val. 22 min. 50.5 sek.
2. Dani Sordo (Ispanija) Citroen atsiliko 13.8 sek.