vytautas baranauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas baranauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas baranauskas“.

Ralį „Aplink Lietuvą“ laimėjo V. Švedas

Paskutinįjį, penktąjį, atvirojo Lietuvos automobilių ralio čempionato etapą - 17-ąjį ralį "Aplink Lietuvą" šalies Prezidentės taurei laimėti - laimėjo Vytautas Švedas su šturmanu Žilvinu Sakalausku ("Mitsubishi Lancer Evo IX"). Jie 11 greičio ruožų (85,3 km) šeštadienį ir sekmadienį įveikė per 49 min. 40,3 sek. (vid. greitis - 115,75 km/h). Antrąją vietą užėmė Rokas Lipeikis su dukra Inga ("Mitsubishi Lancer Evo VIII"). Jie nugalėtojams pralaimėjo 6,8 sek.
2009-09-06

Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas laimėjo „Saulės ralį“

Šiauliuose vykusį trečiąjį Lietuvos automobilių ralio čempionato etapą – tradicinį „Saulės ralį“ – sekmadienį laimėjo Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažas, važiavęs „Mitsubishi Lancer Evolution IX“ automobiliu, apklijuotu naujienų portalo „Balsas.lt“ logotipais. Antrąją vietą užėmė Rokas Lipeikis su dukra Inga („Mitsubishi Lancer Evo VIII“). Jie nugalėtojams pralaimėjo 50,6 sek.
2009-07-13

A. Vyšniauskas su E. Pagirsku – dešimti

Latvijoje vykusiame automobilių ralyje „Parex Rally Latvija“ Lietuvos autolenktynininkas Audrius Vyšniauskas su šturmanu Edvinu Pagirsku („Mitsubishi Lancer Evo IX“) užėmė dešimtąją vietą. Nugalėjo latvių Aivio Eglės ir Martinio Jerumo („Mitsubishi Lancer Evo IX“) ekipažas, 12 greičio ruožų, kurie sudarė 127,19 km, įveikę per 1 val. 11 min. 20,36 sek. A. Vyšniauskas su E. Pagirsku nugalėtojams pralaimėjo 3 min. 24,7 sek.
2008-10-07

Sardinijos ralį laimėjo lietuvių ekipažas

Sardinijoje (Italija) pasibaigusiame pasaulio ralio čempionato (WRC) šeštajame etape „Ford Fiesta Trophy International" ir N3 klasių nugalėtoju tapo kauniečių Vytauto Baranausko ir Gedimino Celiešiaus „Ford Fiesta ST" ekipažas. „Padarėme viską, ką galėjome. Esame labai patenkinti sezoną pradėję pergale, kuri suteiks daugiau jėgų bei pasitikėjimo kituose čempionato etapuose",- telefonu viešųjų ryšių agentūrai "Visus Bonus" teigė Vytautas Baranauskas.
2008-05-19

Velso ralyje pirmauja Suomijos lenktynininkai

Velso ralio - paskutiniojo šešioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiais po pirmosios varžybų dienos tapo "Ford" automobilius vairuojantys suomiai - Mikko Hirvonenas ir Marcusas Gronholmas.Penktadienį laimėjęs net 5 greičio ruožus iš šešių M. Hirvonenas 39,6 sekundės lenkia vis dar dėl čempiono titulo kovojantį M. Gronholmą.
2007-12-01

Prancūzas trečią kartą iš eilės laimėjo Katalonijos ralį

Katalonijos ralį - dvyliktąjį pasaulio autoralio čempionato etapą - trečius metus iš eilės laimėjo triskart planetos čempionas bei nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".Per tris varžybų dienas Katalonijos keliuose sugaišęs 3 valandas 22 minutes 50,5 sekundės S. Loebas 13,8 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą ispaną Danį Sordo.
2007-10-07

S. Loebas - Katalonijos ralio lyderis

Katalonijos ralio - dvyliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po trijų antrą lenktynių dieną įvykusių greičio ruožų lieka triskart planetos čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".Laimėjęs jau tris greičio ruožus iš devynių, trečiojo iš eilės Katalonijos ralio nugalėtojo titulo siekiantis S. Loebas 15,3 sek. lenkia komandos draugą ispaną Danį Sordo.Trečiojoje pozicijoje lieka šio sezono lyderis "Ford`ą" vairuojantis suomis Marcusas Gronholmas.
2007-10-06

Po pirmosios varžybų dienos Katalonijos ralio lyderiu vėl tapo S. Loebas

Katalonijos ralio - dvyliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po pirmosios dienos tapo triskart planetos čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen". Laimėjęs du iš šešių greičio ruožų trečiojo iš eilės Katalonijos ralio nugalėtojo titulo siekiantis S. Loebas 11,3 sek. lenkia komandos draugą ispaną Danį Sordo. Trečiojoje pozicijoje lieka šio sezono lyderis "Ford`ą" vairuojantis suomis Marcusas Gronholmas, tačiau jis nuo lyderio atsilieka jau 50,6 sekundės.
2007-10-05

Po ketvirtojo greičio ruožo pasikeitė Katalonijos ralio lyderis

Katalonijos ralio - dvyliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - naujuoju lyderiu tapo ispanas Dani Sordo su "Citroen". Pirmąją varžybų dieną laimėjęs ketvirtąjį greičio ruožą D. Sordo pakilo į pirmą vietą ir 0,7 sekundės lenkia komandos draugą triskart planetos čempioną prancūzą Sebastieną Loebą, kuris šiame ralyje bandys laimėti trečius metus iš eilės. Trečiojoje pozicijoje lieka šio sezono lyderis "Ford`ą" vairuojantis suomis Marcusas Gronholmas, nuo lyderio atsiliekantis 25,0 sekundės.
2007-10-05

Triskart planetos čempionas - Katalonijos ralio lyderis

Katalonijos ralio - dvyliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu tapo triskart planetos čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".Po dviejų greičio ruožų trečiosios iš eilės pergalės Katalonijoje siekiantis prancūzas 3,7 sekundės lenkia komandos draugą ispaną Danį Sordo ir 4,4 sekundės - šio sezono lyderį "Ford`ą" vairuojantį suomį Marcusą Gronholmą:Katalonijos ralyje penktadienį startavo ir du lietuviai: 53-as bendroje įskaitoje ir penkioliktas "FIA Junior" čempionato klas...