chris atkinson

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chris atkinson“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chris atkinson“.

S. Loebas penktąkart tapo pasaulio čempionu

Pasaulio automobilių ralio čempionato priešpaskutinį etapą - Japonijos ralį - sekmadienį laimėjo suomis Mikas Hirvonenas su „Ford Focus“, o „Citroen C4“ automobiliu važiuojantis prancūzas Sebastianas Loebas užsitikrino penktąjį pasaulio čempiono titulą. Dešimt iš 14 šio sezono etapų laimėjęs Prancūzijos lenktynininkas sekmadienį užėmė trečiąją vietą (atsiliko 2 min. 30,6 sek.) ir savo sąskaitoje turi 112 taškų. Jis antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užimantį M. Hirvoneną lenkia dešimčia taškų.
2008-11-03

S. Loebas iškovojo penktą pergalę iš eilės

Penktąją pergalę iš eilės pasaulio automobilių ralio čempionate iškovojo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas su „Citroen C4“. Keturiskart planetos čempionas sekmadienį užtikrintai laimėjo 13-ąjį pasaulio čempionato etapą - Prancūzijos ralį Korsikoje. Tai buvo dešimtoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 46-oji karjeroje. Prancūzijos lenktynininkas ralį Korsikoje laimėjo ketvirtus metus iš eilės.
2008-10-13

Pasaulio ralio čempionate S. Loebas iškovojo 9-ąją sezono pergalę

Pasaulio ralio čempionato (WRC) 12-ajame etape Ispanijoje ketvirtąją pergalę iš eilės bei devintąją šį sezoną iškovojo prancūzas Sebastienas Loebas iš „Citroen“ komandos. Keturiskart pasaulio čempionas pirmavo nuo pat pirmosios ralio dienos. Antrąją vietą užėmė kitas „Citroen“ ekipos lenktynininkas ispanas Danielis Sordo. Jis nugalėtojui pralaimėjo 25 sek. Trečioji vieta atiteko suomiui Mikko Hirvonenui, vairuojančiam „Ford“ komandos automobilį.
2008-10-05

Ispanijos ralyje pirmauja „Citroen“ lenktynininkai

Ispanijos ralyje po dviejų dienų užtikrintai pirmauja penktojo pasaulio čempiono vardo siekiantis prancūzas Sebastienas Loebas. „Citroen“ ekipos atstovas po 12-os greičio ruožų beveik 28 sekundėmis lenkia antroje vietoje esantį komandos draugą ispaną Danielį Sordo. Trečias klasifikuojasi ralio arenoje vėl sužibėjęs belgas Francois Duvalis, vairuojantis „Ford Focus RS“ automobilį.
2008-10-05

S. Loebas pirmą karta laimėjo Suomijos ralį

Pasaulio automobilių ralio čempionato devintąjį etapą - Suomijos ralį - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas su „Citroen C4“. Tai buvo šeštoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 42-oji karjeroje. Keturiskart planetos čempionas Suomijoje triumfavo pirmą kartą. Tik šešiems užsieniečiams per 57 metus, kai rengiamas Suomijos ralis, pavyko jį laimėti.
2008-08-04

Turkijos ralį laimėjęs suomis tapo sezono lyderiu

Turkijos ralio - aštuntojo pasaulio autoralio čempionato etapo - nugalėtoju tapo bei į pirmąją vietą sezono bendrojoje įskaitoje su 59 taškais iškopė Mikko Hirvonenas su „Ford“. Tai buvo šeštoji 27 metų suomio pergalė per visą kartą planetos autoralio čempionatuose.
2008-06-15

Lietuvos ekipažo triumfas Sardinijos ralyje

Penktadienį Sardinijoje (Italija) startavo pasaulio automobilių ralio čempionato (WRC) šeštasis etapas. Šiame čempionate antrus metus iš eilės „Ford Fiesta Trophy International" bei N3 klasėse varžosi ir vienintelis mūsų šalies lenktynininkų Vytauto Baranausko ir Gedimino Celiešiaus ekipažas, pernai metų pirmenybėse surinkęs 44 taškus ir užėmęs antrąją vietą.
2008-05-17

Jordanijos ralyje pirmauja „Citroen“ lenktynininkai

Pirmą kartą vykstančio Jordanijos ralio - penktojo šių metų pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po po pirmosios varžybų dienos tapo ispanas Dani Sordo su „Citroen'u“. Penktadienį laimėjęs tris greičio ruožus iš aštuonių D. Sordo vos 1,1 sek. lenkia penktojo planetos autoralio čempiono titulo iš eilės siekiantį sezono lyderį bendrojoje įskaitoje ir komandos draugą prancūzą Sebastieną Loebą, kuris taip pat laimėjo tris greičio ruožus.
2008-04-25

Prancūzas tapo Meksikos ralio lyderiu

Meksikos ralio - trečiojo 2008 metų pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu tapo penktojo planetos čempiono titulo siekiantis prancūzas Sebastieną Loebas su „Citroen“. Po 14 greičio ruožų Prancūzijos lenktynininkas vos daugiau nei minute lenkia į antrąją vietą iš trečiosios pakilusį australą Chrisą Atkinsoną („Subaru“). Iki šiol pirmavęs 22-jų metų suomis Jaris-Mattis Latvala („Ford“) lyderiui pralaimi beveik dvi minutes ir užima trečiąją vietą:1. Sebastien Loeb (Prancūzija), „Citroen“&n...
2008-03-02

Meksikos ralio lyderiu lieka suomis

Meksikos ralio - trečiojo 2008 metų pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po aštuonių greičio ruožų penktadienį tebėra 22-jų metų suomis Jaris-Mattis Latvala su „Ford“. Suomijos lenktynininkas 9,6 sekundės lenkia keturiskart planetos autoralio čempioną prancūzą Sebastieną Loebą („Citroen“). Trečiojoje pozicijoje esantis australas Chrisas Atkinsonas („Subaru“) ralio lyderiui pralaimi 22,4 sekundės:1. Jari-Matti Latvala (Suomija), „Ford“    1 val. 23 min. 38,6 sek.