marcus gronholm

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcus gronholm“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcus gronholm“.

S. Loebas priartėjo prie ketvirtojo iš eilės pasaulio autoralio čempiono titulo

Velso ralio - paskutiniojo šešioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiais po ir po antrosios varžybų dienos tapo "Ford" automobilius vairuojantys suomiai - Mikko Hirvonenas ir Marcusas Gronholmas.Per dvi varžybų dienas laimėjęs 5 greičio ruožus M. Hirvonenas 35,5 sekundės lenkia vis dar dėl čempiono titulo kovojantį M. Gronholmą.1 min. 15,0 sek.
2007-12-02

Velso ralyje pirmauja Suomijos lenktynininkai

Velso ralio - paskutiniojo šešioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiais po pirmosios varžybų dienos tapo "Ford" automobilius vairuojantys suomiai - Mikko Hirvonenas ir Marcusas Gronholmas.Penktadienį laimėjęs net 5 greičio ruožus iš šešių M. Hirvonenas 39,6 sekundės lenkia vis dar dėl čempiono titulo kovojantį M. Gronholmą.
2007-12-01

Japonijos ralio nugalėtoju tapo Suomijos lenktynininkas

Japonijos ralio - keturioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - nugalėtoju tapo nuo pat pirmųjų greičio ruožų penktadienį pirmavęs suomis Mikko Hirvonenas su "Ford".Tai buvo antroji trečiąją vietą bendrojoje įskaitoje užimančio Suomijos lenktynininko pergalė šiame sezone, po kurios jis savo įkaitinių taškų kraitį padidino iki 84.27 greičio ruožus Japonijoje M. Hirvonenas įveikė per 3 valandas 23 minutes 57,6 sekundės.
2007-10-28

Korsikos ralį laimėjo S. Loebas

Korsikos ralį Prancūzijoje - tryliktąjį pasaulio autoralio čempionato etapą - laimėjo triskart planetos čempionas bei nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".Tai buvo jau septintoji Prancūzijos lenktynininko pergalė šiame sezone.
2007-10-14

Korsikos ralyje tebepirmauja S. Loebas

Korsikos ralio Prancūzijoje - tryliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderio poziciją po šeštadienio greičio ruožų sutvirtino triskart planetos čempionas bei nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".Antrąją vietą šio sezono bendrojoje įskaitoje užimantis Prancūzijos lenktynininkas nuo 4,8 iki 27,5 sekundės padidino persvarą prieš šių metų pirmenybių lyderį suomį Marcusą Gronholmą ("Ford").Jau daugiau nei minutę Korsikos ralio lyderiui pralaimi ketvirtojoje p...
2007-10-13

Korsikos ralyje pirmauja Prancūzijos lenktynininkas

Korsikos ralio Prancūzijoje - tryliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po penktadienio greičio ruožų tapo triskart planetos čempionas bei nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen". Antrąją vietą šio sezono bendrojoje įskaitoje užimantis Prancūzijos lenktynininkas 4,8 sekundėmis lenkia šių metų pirmenybių lyderį suomį Marcusą Gronholmą ("Ford"). 18,5 sekundės lyderiui pralaimi ketvirtojoje pozicijoje bendrojoje įskaitoje esantis ispanas Danielis Sordo ...
2007-10-12

Prancūzas trečią kartą iš eilės laimėjo Katalonijos ralį

Katalonijos ralį - dvyliktąjį pasaulio autoralio čempionato etapą - trečius metus iš eilės laimėjo triskart planetos čempionas bei nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".Per tris varžybų dienas Katalonijos keliuose sugaišęs 3 valandas 22 minutes 50,5 sekundės S. Loebas 13,8 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą ispaną Danį Sordo.
2007-10-07

S. Loebas - Katalonijos ralio lyderis

Katalonijos ralio - dvyliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po trijų antrą lenktynių dieną įvykusių greičio ruožų lieka triskart planetos čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".Laimėjęs jau tris greičio ruožus iš devynių, trečiojo iš eilės Katalonijos ralio nugalėtojo titulo siekiantis S. Loebas 15,3 sek. lenkia komandos draugą ispaną Danį Sordo.Trečiojoje pozicijoje lieka šio sezono lyderis "Ford`ą" vairuojantis suomis Marcusas Gronholmas.
2007-10-06

Po pirmosios varžybų dienos Katalonijos ralio lyderiu vėl tapo S. Loebas

Katalonijos ralio - dvyliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po pirmosios dienos tapo triskart planetos čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen". Laimėjęs du iš šešių greičio ruožų trečiojo iš eilės Katalonijos ralio nugalėtojo titulo siekiantis S. Loebas 11,3 sek. lenkia komandos draugą ispaną Danį Sordo. Trečiojoje pozicijoje lieka šio sezono lyderis "Ford`ą" vairuojantis suomis Marcusas Gronholmas, tačiau jis nuo lyderio atsilieka jau 50,6 sekundės.
2007-10-05

Po ketvirtojo greičio ruožo pasikeitė Katalonijos ralio lyderis

Katalonijos ralio - dvyliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - naujuoju lyderiu tapo ispanas Dani Sordo su "Citroen". Pirmąją varžybų dieną laimėjęs ketvirtąjį greičio ruožą D. Sordo pakilo į pirmą vietą ir 0,7 sekundės lenkia komandos draugą triskart planetos čempioną prancūzą Sebastieną Loebą, kuris šiame ralyje bandys laimėti trečius metus iš eilės. Trečiojoje pozicijoje lieka šio sezono lyderis "Ford`ą" vairuojantis suomis Marcusas Gronholmas, nuo lyderio atsiliekantis 25,0 sekundės.