Eurolygoje pralaimėjimą patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas Monako „AS Monaco“ (11/7) klubas. Lietuvio ekipa išvykoje triuškinamai 100:80 (26:17, 22:30, 21:21, 31:12 pralaimėjo Belgrado „Partizan“ (8/9) krepšininkams.

Rungtynės solidžiau pradėjo serbų klubas, kuris po Ioannio Papapetrou tritaškio turėjo 5 taškų pranašumą – 14:9.

Netrukus Belgrado komanda įgijo dviženklį pranašumą (19:9), o po pirmo kėlinio pirmavo 26:17. Antrojo ketvirčio pradžioje Monako ekipa priartėjo (22:26), o Yakuba Ouattara išvedė svečius į priekį – 33:32. Kevinas Punteris grąžino persvarą Belgrado klubui (35:33) ir ilgosios pertraukos nė viena iš komandų solidesnio pranašumo nebesusikūrė. Po dviejų kėlinių priekyje buvo „Partizan“ – 48:47.

Po pertraukos Monako ekipa išsveržė į priekį (51:48), bet Yamas Madaras lygino rezultatą – 51:51. „Partizan“ į priekį išsiveržė po K.Punterio tritaškio (55:53), bet rezultatą lygino D.Motiejūnas – 55:55. Po trijų kėlinių Belgrado ekipa išlaikė tą patį vieno taško pranašumą, kurį ir turėjo prieš šį ketvirtį – 69:68. Rungtynių likimas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, o jį solidžiau pradėjo šeimininkai, kurie po sėkmingos M.Lessorto atkarpos įgijo dviženklį pranašumą – 79:68.

Svečių taškų badą nutraukė Jaronas Blossongame’as (71:79), bet tikslus buvo Dante Exumas – 81:71. Pergalės iš rankų Željko Obradovičiaus auklėtiniai ir per likusį laiką susikrovė triuškinamą pranašumą.

D.Motiejūnas aikštėje praleido 22 minutes, pelnė 7 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį suklydo ir pažeidė taisykles bei surinko 14 naudingumo balų. Belgrado pataikė 15 tritaškių iš 25 bandymų (60 proc.), kai jų varžovai realizavo 5 iš 24 (21 proc.).

„AS Monaco“: Elie Okobo 17 (9 rez. per.), Alpha Diallo 12 (6/7 dvit.), Yakuba Ouattara 10, Mike’as Jamesas (2/12 metimai, 1 naud. bal.) ir Jaronas Blossomgame’as po 9.

„Partizan“: Mathiasas Lessortas 20 (8 atk. kam.), Kevinas Punteris 19 (4/5 trit.), Yamas Madaras 15 (3/4 trit.), Danilo Andžušičius 12 (4/4 trit.), Dante Exumas 11, Zachas LeDay’us 10.