„Porto“ klubas dviejų gynėjo Rolando įvarčių dėka laimėjo Portugalijos Super taurę, 2-1 įveikdamas „Vitoria Guimaraes“. Šį trofėjų Porto miesto ekipa iškovojo trečią kartą iš eilės.

Praėjusį sezoną „Porto“ laimėjo ir Portugalijos čempionatą, ir taurės turnyrą, tad Super taurės rungtynėse grūmėsi su taurės turnyro finalininke.

Vitoro Pereiros, kuriam tai buvo pirmasis iškovotas trofėjus, auklėtiniai į priekįį išsiveržė dvikovos pradžioje, kai po Hulko perdavimo Rolando galva pasiuntė kamuolį į tinklą. Visgi 32 minutę „Vitoria“ puolėjas Marcelo Toscano taip pat galva atstatė pusiausvyrą.

Lygus rezultatas laikėsi neilgai - 40 minutę po dar vieno Hulko perdavimo Rolando antrą kartą pasiuntė kamuolį į tinklą.

Rugpjūčio 26 dieną Portugalijos čempionų lauks didesnis iššūkis - Europos Super taurės mačas su „Barcelona“.