NBA lygos lyderė Oklando „Golden State Warriors“ komanda (18/2) įsirašė dar vieną pergalę.

Steve’o Kerro auklėtiniai svečiuose 105:90 (20:24, 24:18, 31:26, 30:22) įveikė Los Andželo „Clippers“ (11/9) ekipą.

Stephenas Curry nugalėtojams pelnė 33 taškus, iš jų 11 surinko paskutiniame kėlinyje ir įsirašė septintą pergalę iš eilės.

Pralaimėjusiems Paulas George’as surinko 30 taškų.

Paskutinio kėlinio pradžioje S. Curry užsidirbo techninę pražangą, kuomet teisėjams priekaištavo dėl neužfiksuotos pražangos.

„Warriors“ tada pirmavo 79:70, bet po tos techninės pražangos spurtavo 21-7 ir pabėgo į priekį.

Per šią atkarpą S.Curry pataikė tris tritaškius.

Ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ vienu metu pirmavo 21 taško persvara.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (7/13 trit.), Otto Porteris 18, Jordanas Poole’as 17, Andrew Wigginsas 12, Draymondas Greenas 8.

„Clippers“: Paulas George’as 30, Ericas Bledsoe ir Marcusas Morrisas po 13, Ivica Zubacas ir Terance’as Mannas po 8.