Po sudėtingų praėjusių rungtynių Latvijos atvirajame ledo ritulio čempionate „Energijos“ komanda pradėjo ruoštis dar vienam intensyviam intensyviam etapui. Svečiuose savaitgalį nusileidę Uozuolniekų „Monarch“ ir „SMScredit.lv“ ekipoms, elektrėniškiai laukia gruodžio mėnesio rungtynių, teigiama pranešime spaudai.

Lapkričio 19 dieną, šeštadienį, „Energijos“ ledo ritulininkai 1:3 (1:2, 0:0, 0:1) neatlaikė čempionatų lyderių Uozuolniekų „Monarch“ atakų. Nors po Anton Korneičiuk (07:34) įvarčio “Energija“ kurį laiką pirmavo, jau pirmajame kėlinyje „Monarch“ išsiveržė į priekį  įvarčius pelnius Mihails Bogdanovs (10:25) ir Edgars Lipsbergs (17:11). Antrasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Tačiau trečiajame kėlinyje elektrėniškiams vartininką pakeitus šeštu žaidėju, paskutinę rungtynių minutę ritulį į tuščius „Energijos“ vartus pasiuntė Maris Gravitis (59:19).

Lapkričio 20 dieną, sekmadienį, „Energija“ susitiko su „SMScredit.lv“ komanda. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:6 (0:2, 1:1, 1:3). Elektrėnų klubui įvarčius pelnė Vytautas Jagelavičius (25:28) ir Dominykas Deksnys (47:41). „SMScredit.lv“ pergalę užtikrino  Dmitrijs Šancovojs (09:29, 41:50), Edgars Žaltkovskis (10:32), Ņikita Krilovs (39:50), Ronalds Cinks (51:26) ir Aleksandrs Sirotkins  (57:34) pelnyti įvarčiai. „Tai buvo trečia išvyka į Latviją per dešimt dienų. Nenuostabu, kad buvome labai pavargę. Mano akimis, paskutinis susitikimas su „SMScredit.lv“ buvo vienos prasčiausių rungtynių per sezoną,“ – pripažino „Energijos“ kapitonas Justinas Vėželis.

„Turime dvi savaites pailsėti ir pasiruošti kitiems Latvijos atvirojo ledo ritulio čempionato iššūkiams. Gruodžio 3 d. svečiuose žaisime su dar viena lyderiaujančia komanda - „JLSS/Zemgale“, gruodžio 4 d. vėl susitiksime su „SMScredit.lv“ ekipa. Nors stengiamės derinti poilsį ir treniruotes, mintyse jau laukiame naujų kovų ir daugiau progų išbandyti jėgas“, - sakė „Energijos“ vadovas Petras Nausėda.

Vertindamas būsimus varžovus „Energijos“ puolėjas Šarūnas Kuliešius buvo ramus. „Susitikus ant ledo, nesvarbu, ar priešininkai turnyrinėje lentelėje turi daugiau taškų ar mažiau. Taigi nemanau, kad dėl to dabar turėtume sukti galvas. „SMSCredit.lv“ – tai patyrusi komanda, laukianti varžovų klaidų ir jas išnaudojanti. Reikės stengtis jų mažiau daryti! O „JLSS/Zemgale“, manau, yra palankus priešininkas – su jais teko ne kartą sėkmingai sužaist,“ – sakė optimistiškai nusiteikęs Š.Kuliešius.

Antrosios „Energijos“ komandos - „ESSM/Energijos“ - žaidėjų dar lapkritį laukia ir Lietuvos Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono rungtynės. Lapkričio 25 dieną ekipa žais su Latvijos „Cetra“, o lapkričio 30 d. – su Vilniaus VNA.