44
I. Brazdeikis.  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Kauno „Žalgiris“ (15/13) be nuostolių užbaigė svarbią Eurolygos dvigubą savaitę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 85:67 (16:22, 31:15, 18:13, 20:17) sutriuškino Vilerbano ASVEL (8/20).

44

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie sumetė savo metimus, o žalgiriečiai vargo puolime. Vienu metu ASVEL pirmavo 10:4.

Tiesa, pirmojo kėlinio pabaigoje jau ir „Žalgiris“ pagaliau surengė geras atakas, o dar kitoks vaizdas aikštėje jau buvo antrajame kėlinyje.

Jį šeimininkai pradėjo atsilikdami 16:22, bet po spurto 7:0 gana greitai jau buvo priekyje. Nors ASVEL irgi čia pat surengė atsakymų, bet toliau sekė I. Tayloro ir Igno Brazdeikio šou.

„Žalgirio“ vijurkai tempė komandą į priekį ataką po atakos ir tai leido šeimininkams antrajame kėlinyje iš viso pelnyti net 31 tašką ir atitolti iki 47:37.

Po pertraukos vaizdas per daug nesikeitė. Trečiajame kėlinyje rezultatyvumas buvo kiek mažesnis, bet puolime strigo abi komandos.

Žalgiriečiai buvo dar labiau padidinę persvarą, bet ASVEL po kelių gerų atakų sumažino skirtumą, tiesa, komandas visada skyrė dviženklis taškų skirtumas.

Netrukus po dar kiek sėkmingesnės atkarpos žalgiriečiai vėl atitrūko iki 65:50.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas. ASVEL vienu metu dar bandė lyg ir kažką kurti, bet itin laiku A. Polonara pataikė kelis tolis metimus.

„Žalgiris“ išlaikė savo dviženklę persvarą, o galiausiai finalinė sirena ir paskelbė užtikrintą šeimininkų pergalę.

Į pergalę Kauno klubą vedė I. Brazdeikis, surinkęs 19 taškų. Jam puikiai talkina ypač pirmoje mačo pusėje siautęs vijurkas I. Tayloras, pelnės 15 taškų.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 19, Isaiah Tayloras 15, Achille Polonara 11 (3/4 trit.), Lukas Lekavičius, Rolandas Šmitas ir Edgaras Ulanovas po 8, Laurynas Birutis 6 (7 atk. kam.).

ASVEL: Jonah Mathewsas 18, Dee Bostas ir Youssoupha Fallas po 10, Nando De Colo 9, Charlesas Kahudi ir Antoine‘as Diot po 5.