Pralaimėjęs pirmąjį serijos susitikimą ir palaidojęs viltį užimti aukščiausią vietą MHL profesionalų lygos Vakarų divizione Vilniaus ledo ritulio klubas „Baltica“ parodė ryžtą ir laimėjo antrąsias serijos rungtynes, teigiama pranešime spaudai.

„Zelenograd" ekipa ir šias rungtynes pradėjo nusiteikusi pergalei, tad nuo pirmųjų minučių aikštėje vyko greitas ir kietas komandinis žaidimas. Pirmajam nuginkluoti priešininko vartininką 28-ąją žaidimo minutę pavyko „Balticos“ puolėjui Richo Embrichui. Įtampa rungtynėse kilo ir įvyko net keli susistumdymai. 35-ąją minutę Maskvos ekipai pavyko įmušti išlyginamąjį įvartį.

Trečiojo kėlinio pradžioje vilniečių kapitonas Vadimas Chvolesas išnaudojo kiekybinę žaidėjų persvarą ir išvedė „Baltica“ į priekį. Priešininkų komandai neliko nieko kito, tik keisti vartininką šeštuoju aikštės žaidėju ir bandyti pelnyti įvartį. Tuo ir pasinaudojo „Balticos“ pirmosios grandies puolėjas iš Slovakijos Robertas Mikesas 59-ąją minutę pasiuntęs ritulį į tuščius priešininko vartus.

„Po pralaimėjimo ketvirtadienį išnagrinėjome nesėkmingas rungtynes ir jose padarytas klaidas. Šiandien vaikinai puikiai kovojo nuo pirmos iki paskutinės sekundės ir pilnai atsidavė žaidimui. Turiu pažymėti kad viso jiems keltos užduotys buvo tiksliai įvykdytos. Galiu drąsiai teigti, kad šios dienos rungtynės atkaklumu ir greičiu prilygo pusfinalio kovoms“, - sakė „Baltica“ vyriausiasis treneris Dmitrijus Medvedevas.

Vilniaus „Baltica„ – Maskvos „Zelenograd“ 3:1 (0:0; 1:1; 2:0)

Įvarčiai:

1:0 Richo Embrichas (28 min.); 1:1 Artiom Maslov (35 min.); 2:1 Vadimas Chvolesas  (57 min.); 3:1 Robertas Mikesas (59 min.).

Kitos rungtynės tarp komandų „Baltica“ ir „Zelenograd“ įvyks vasario 19 dieną, sekmadienį.