Šarūnas Jasikevičius dar kartą nesutvardė nervų bendraudamas su žurnalistais. Po dramatiškos nesėkmės Eurolygoje lietuvis grubiai atsakė į ispanų žurnalisto klausimą ir nesulaukęs antrojo pasišalino.

„Barcelona“ (15/4) antradienį patyrė ketvirtą pralaimėjimą Eurolygoje – namie 73:75 (14:14, 14:20, 26:13, 19:28) nusileido Milano „AX Armani“ (11/6).

„Barcelona“ italams pralaimėjo jau antrą kartą šiame sezone – pirmą susitikimą Ettore Messinos auklėtiniai laimėjo 75:70.

Po rungtynių žurnalistas pažymėjo, kad „Barcelonai“ pozityviai sureagavo trečiame kėlinyje, bet galiausiai to buvo per mažai pergalei pasiekti.

Įpusėjus mačui katalonai atsiliko 6 taškais, bet trečią ketvirtį laimėjo 26:13. Vis tik šis žurnalisto pastebėjimas įžiebė Š. Jasikevičių.

„Ką jūs matote pozityvaus? Mes pralaimėjome rungtynes namie. Kas čia pozityvaus? Kodėl turime meluoti sau? Mes pralaimėjome, mes nevykdėme žaidimo plano. Mus privertė eiti į kairę, „išėmė“ iš puolimo. Kas čia pozityvaus?, – piktai kalbėjo Š. Jasikevičius, gaiausiai pasišalinęs.

Mačo pabaiga buvo itin karšta – likus 34 sek. Kyle’as Kuricas smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki vienženklio, bet kitoje aikštės pusėje M. Delaney atsakė tuo pačiu ir vėl sugrąžino keturių taškų pranašumą „AX Armani“.

„Barcelona“ nesutriko ir pratęsė tritaškių fiestą – pasižymėjo Nikola Mirotičius, o prie baudų metimo linijos pasiųstas N. Melli pataikė tik vieną metimą. „Barcelona“ atsiliko 73:75 ir turėjo 4,9 sek. lemiamai atakai – Š. Jasikevičius jau neturėjo minutės pertraukėlių, o sudėtingas ir tolimas Nicolo Laprovitollos metimas buvo netikslus.

Šią savaitę Š. Jasikevičius jau buvo patekęs į žiniasklaidos akiratį, kai ėmė aiškinti, kaip derėtų elgtis su koronavirusu ir pareiškęs, kad jo žodžiai nėra spausdinami, nes kažkam jie – nepatogūs.

„Kaip visada sakau, daug nenoriu šnekėti, nes visi interpretuoja tuos žodžius kaip nori. Jeigu prieš 10 metų man pasakytų, kad man yra toks virusas, tai, kaip šnekėjome su lietuvių trenerių štabu, Lietuvoje išgertume dvi taureles arbatos ir sekančią dieną eitume į darbą.

Taip būtų, jeigu nebūtų užkurtas reikalas kaip omikronai, deltakronai, kovidai ir taip toliau. Nežinau, kam čia šitas dalykas reikalingas, bet su daug kuo nesutinku. Sakau, kiekvieną kartą, kai tai pasakau, nematau, kad būtų išspausdinta, nes, ko gero, ne visiems tai yra naudinga“, – tada sakė jis.