Liepsnojantys Memfio „Grizzlies“ (29/14) krepšininkai pateikė dar vieną skambų pareiškimą NBA pirmenybėse.

Ja Moranto vedama ekipa namuose 116:108 (28:24, 31:27, 28:39, 29:18) įveikė San Francisko „Golden State Warriors“ (30/10).

Tai jau dešimtoji iš eilės „Grizzlies“ krepšininkų pergalė čempionate. Vakarų konferencijoje „Warriors“ žengia antri, Memfio krepšininkai – ketvirti.

Nugalėtojams J. Morantas pelnė 29 taškus (10/19 dvit., 1/4 trit., 6/8 baud.), iš kurių penkis – paskutinę mačo minutę. Gynėjas taip pat išdalino 8 rezultatyvius perdavimus.

Viso rungtynių metu vyko atkakli kova, o „Grizzlies“ pergalingą pranašumą susikūrė likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes. Tyusas Jonesastada smeigė du iš eilės tritaškius ir nutolino Memfio ekipą 109:100 – šią persvarą „grizliai“ išlaikė iki pat pabaigos.

„Warriors“ komandai Stephenas Curry surinko trigubą dublį – 27 taškai (2/9 trit.), 10 atkovotų kamuolių ir tiek pat rezultatyvių perdavimų. Klay Thompsonas per 19 minučių pridėjo 14 taškų (2/5 trit.).

„Grizzlies“: J. Morantas 29 (8 rez. perd.), T. Jonesas ir Z. Williamsas po 17, B. Clarke’as 14, J. Jacksonas Jr. (11 atk. kam.) 13, D. Bane’as 11.

„Warriors“: S. Curry 27 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), K. Thompsonas 14, A. Wigginsas ir G. Paytonas II po 13, J. Poole’as 12.