Šįvakar Bulgarijoje Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas sužaidė pirmas Bulgarijos taurės pusfinalio rungtynes. „Ludogorec“ žaidė išvykoje prieš Sofijos CSKA ekipą ir su ja sužaidė lygiu rezultatu 1:1, tad atsakomosiose rungtynėse lietuvio ekipa turės įvarčio svečiuose pranašumą.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, bet varžovams pavyko atlikti daugiau smūgių į vartų plotą. Visgi įvarčio niekas iki pertraukos neįmušė.

Sužaidus valandą „Ludogorec“ situacija tapo nepavydėtina. Saugas Bernhardas Tekpetey gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę, o „Ludogorec“ liko žaisti mažumoje.

Kiekybiniu pranašumu CSKA pasinaudojo 78 minutę, kuomet portugalas Tiago Rodriguesas pelnė įvartį.

Visgi „Ludogorec“ parodė charakterį ir po penkių minučių sugebėjo išlyginti rezultatą – įvartį įmušė saugas Cauly Oliveira.

Per likusį laiką komandos daugiau nepasižymėjo ir pirmoji pusfinalio akistata pasibaigė lygiosiomis. Atsakomosios komandų rungtynės bus žaidžiamos lygiai po savaitės, tik šįkart jos vyks Razgrade.