Olimpiniam krepšinio turnyrui besirengianti Nigerijos rinktinė toliau neklumpa. Afrikos čempionai 94:71 (17:19, 26:14, 31:22, 20:16) sutriuškino Argentinos krepšininkus.

Nigerijos rinktinė rungtynes pradėjo kontroliuoti nuo antrojo kėlinio, kurį laimėjo 26:14. Didžiąją mačo dalį argentiniečiai strigo ieškodami kelių prie varžovų krepšio ir iš žaidimo atakavo vos 36 proc. tikslumu.

Į pergalę afrikiečius vedė 15 taškų (7/8 dvit., 1/1 baud.) surinkęs Jahlilas Okaforas. Jis dar pridėjo ir 7 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 3 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Praėjusiame sezone Kauno „Žalgirio“ komandai atstovavęs Patricio Garino aikštėje praleido 21 minutę, per kurią pelnė 8 taškus (0/2 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir dusyk prasižengė.

Tai buvo jau antroji Nigerijos pergalė pasiruošimo Olimpinėms žaidynėms cikle. Prieš tai kiek netikėtai 90:87 buvo nugalėti amerikiečiai.

Nigerija: Jahlilas Okaforas 15, Preciousas Achiuwa 12 (7 atk. kam.), Joshas Okogie ir Chimezie Metu po 10, KZ Okpala ir Obi Emegano po 9.

Argentina: Leandro Bolmaro 10, Luisas Scola 9 (1/5 trit.), Patricio Garino, Nicolas Laprovittola (0/6 trit.), Luca Vildoza ir Marcos Delia po 8.