Sekmadienio vakarą Europoje sužaistos dar trejos pasaulio čempionato atrankos rungtynės. Portugalijoje vykusiose rungtynėse Europos čempionai net 4:1 sutriuškino Latvijos rinktinę ir pakilo į antrą vietą grupėje. Po dvikovos drabužinėje Cristiano Ronaldo su rinktinės komandos draugais priėmė „Manekenų iššūkį“. Geriausias pasaulio futbolininkas pozavo vien tik su apatiniais.

28-ąją minutę Gintas Freimanis baudos aikštelėje pargriovė Nani ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Cristiano Ronaldo. 58-ąją minutę Gļebas Kļuškinas prasižengė prieš Andre Gomesą ir C.Ronaldo stojo mušti antro baudinio. Šįkart puolėjas suklydo.

Latviai greitai tuo pasinaudojo, kai Artūras Zjuzinas išlygino rezultatą. Portugalų pranašumą sugrąžino Williamas Carvalho. 85-ąją minutę C.Ronaldo įmušė antrą įvartį. Bruno Alvesas jau per pridėtą laiką įmušė dar vieną įvartį.

Latvijos rinktinė kol kas B grupėje yra nugalėjusi tik Andoros rinktinę ir užima penktą vietą.

H grupė

Grupės lyderė Belgija 8:1 sutriuškino Estijos rinktinę ir iškovojo jau ketvirtą pergalę.

Po du įvarčius į estų vartus pasiuntė Driesas Mertensis ir Romelu Lukaku, po vieną pridėjo Thomas Meunieris, Edenas Hazardas, Yannickas Carrasco bei į savus vartus įsimušęs Ragnaras Klavanas. 29-ąją minutę rezultatą sušvelnino Henris Anieris.

Graikija – Bosnija ir Hercegovina 0:1

32' M.Pjaničius [0:1]

1. Belgija 4 4 0 0 21:1 12

2. Graikija 4 3 1 0 9:2 10

3. Bosnija ir Hercegovina 4 2 1 1 8:5 7

4. Kipras 4 1 0 3 3:8 3

5. Estija 4 1 0 3 5:15 3

6. Gibraltaras 4 0 0 4 2:17 0