0

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai patyrė dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje. Jie Atėnuose rezultatu 72:80 (18:16, 20:9, 8:25, 26:30) nusileido „Panathinaikos“ krepšininkams. Vilniečiai dar labiau apsunkino savo padėtį kovoje dėl "Top 16" etapo.

Rungtynių eiga:

„Lietuvos ryto“ startinis penketas: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Renaldas Seibutis, Darius Songaila ir Juanas Palaciosas.

Pirmojo kėlinio pradžia buvo nerezultatyvi, komandos keitėsi klaidomis ir ilgą laiką niekam nepavyko pelnyti taškų. Vėliau vilniečiams pavyko išsiveržti į priekį 4:1. Tačiau pataikydavo ir aikštės šeiminai, vis dėlto, "Lietuvos rytas" kontroliavo visą pirmą ketvirtį, jis baigėsi rezultatu18:16.

Antrasis ketvirtis buvo sėkimgas vilniečiams. Jie spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą 28:16, tiesa kėliniui įpusėjus "Panathinaikos" sušvelnino rezultatą. Bet M. Gecevičiaus tritaškis kėlinio pabaigoje sukūrė rekordinę vilniečių persvarą 38:25.

Po didžiosios pertraukos į aikštę "Panathinaikos" klubas išėjo pasikeitęs. Graikai greitai sumažino deficitą, o netrukus jau priartėjo 45:46. Spaudimą juntantys vilniečiai vis dažniau klydo ir kėlinio pabaigoje jau pralaimėjinėjo 50:46.

Ketvirtas kėlinys Vilniaus klubui taip pat buvo nesėkmingas. Vilniečiai nuolat vijosi savo varžovus, o vienu metu graikai buvo įgiję net 10 taškų pervarą 74:64. Nors „Lietuvos rytas“ vis priartėdavo prie varžovų, to buvo negana ir rungtynės baigėsi „Panathinaikos“ pergalę rezultatu 80:72.

„Lietuvos rytas“: Stevanas Jelovacas (5/7 dvitaškiai) 19, Martynas Gecevičius (5/10 tritaškiai) 17, Renaldas Seibutis (7 atk. kam., 4 rez. perd.) 15, Milenko Tepičius ir Juanas Palaciosas (3/4 dvitaškiai) po 6, Darius Songaila (5 atk. kam.) 4, Omaras Cookas (6 rez. perd.) 3, Andreas Glyniadakis 2.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas (7/10 dvitaškiai, 6 atk. kam.) 24, Jonas Mačiulis (6/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/5 baudų metimai, 5 atk. kam., 3 per. kam., 1 rez. perd., 22 naud. bal.) 16, Dimitris Diamantidis ir Antonis Fotsis po 9.