Sekmadienį Elektrėnų ledo rūmuose trečiąją iš eilės ir jau 23 – iąją Baltarusijos „Aukščiausioje“ lygoje pergalę pasiekė stipriausias Lietuvos ledo ritulio klubas Elektrėnų „Energija“. Savo namų aikštėje elektrėniškiai 3 – 2 (1:0, 1:1, 1:1) įveikė Gomelio „HC Gomel-2“ ledo ritulininkus.

Rungtynės „Energijai“ prasidėjo labai nervingai – per pirmąsias keturias žaidimo minutės aikštės šeimininkai sugebėjo net tris kartus atsisėsti ant nubaustųjų suolelio, bet užtikrintai rungtyniavęs vartų sargas Nerijus Dauksevičius išsaugojo vartus “sausus“.

Elektrėniškius pirmojo kėlinio pabaigoje, žaidžiant mažumoje, į priekį išvedė rezultatyviausias komandos gynėjas Rolandas Aliukonis (17:15 min.). Vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai varžovai po Konstantino Bazylevo (22:57) smūgio rezultatą išlygino.

Viduryje rungtynių „Energijai“ persvarą sukūrė pirmasis penketukas, o atakos smaigalyje buvo Aivaras Bendžius (28:07). Trečiąjį įvartį po puikios verpstės iš už vartų pelnė vienas komandos lyderių Dovydas Kulevičius. Svečiai dar sukūrė intrigą, kai Aleksandras Pastuchovas pelnė įvartį likus 1,30 minutės iki rungtynių pabaigos, bet sėkmingai likusį varžovų šturmą atlaikė aikštelės šeimininkai ir šventė puikią pergalę.

Elektrėnų „Energijos“ gynyba puikiai susitvarkė su rezultatyviausiu lygos žaidėju Andreju Pereguda (27 įvarčiai ir 39 perdavimai), kuris sekmadienio susitikime nesugebėjo niekuo pasižymėti.

Po pergalės prieš Gomelio ledo ritulininkus, „Energija“ su 73 tšk. pakilo į antrąją vietą Baltarusijos lygoje.

Pirmadienį, sausio 13 d. komandos susitiks dar kartą Elektrėnų ledo rūmuose. Rungtynių pradžia 19.00 val.