Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) prasidėjo atkrintamųjų varžybų etapas. Jonas Valančiūnas emocingai grįžo į Torontą, tačiau buvęs jo klubas patyrę skaudžią nesėkmę.

„Raptors“ namie 101:104 (30:25, 19:32, 27:18, 25:29) nusileido Orlando „Magic“ ekipai.

Ryškiu favoritu prieš rungtynes laikytas Toronto klubas pozicijas varžovams užleido dar iki ilgosios pertraukos, kuomet atsilikinėjo 49:55.

Vis tik, dvikovos nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis sekundėmis. Lemiamus 5 rungtynių taškus pelnė „Magic“ ir laiko šeimininkams atsitiesti nebeužteko.

„Raptors“ taip prarado namų aikštės pranašumą ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0:1.

Antras serijos mačas taip pat vyks Toronte. Vos arenoje išvydę J. Valančiūną vietiniai gerbėjai apie minutę garsiai bei nuoširdžiai plojo, siuntė palaikymo žodžius lietuvio adresu.

Primename, kad lietuvis šiame Toronto klube praleido šešerius metus.

Į pergalę Orlando klubą vedė D. J. Augustinas, pelnęs 25 taškus. Tiek pat Toronto  klubo gretose pelnė Kawhi Leonardas.

„Magic“: D.J.Augustinas 25 (6 rez. perd., 4/5 tritaškių), Evanas Fournier 16 (2/5 tritaškių), Nikola Vučevičius (8 atk. kam.) ir Jonathanas Isaacas (8 atk. kam.) po 11.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 25 (6 atk. kam.), Pascalis Siakamas 24 (9 atk. kam.), Fredas VanVleetas 14, Marcas Gasolis (6 atk. kam.) ir Danny Greenas (3/7 tritaškių) po 13.