Giedrius Titenis Italijos sostinėje finišavusiose tarptautinėse "Septynių kalvų" ("Sette Colli") plaukimo varžybose sekmadienį iškovojo dar vieną aukso medalį ir dar vieną kelialapį į 2016 metų olimpines žaidynes Rio de Žaneire (Brazilija).

"Savo laiku esu patenkintas. Galėjau geriau, bet vis tiek atplaukiau pirmas - geras rezultatas mieste, kurį myliu - Romoje", - sakė G. Titenis.

Pirmąją vietą G.Titenis iškovojo plaukdamas 200 m krūtine. Nuotolį jis įveikė per 2 min. 10,32 sek. ir įvykdė olimpinių žaidynių A normatyvą. Prieš tai jis laimėjo 100 m plaukimą krūtine ir gavo šios distancijos olimpinį kelialapį.

Tame pačiame finale plaukęs Andrius Šidlauskas užėmė aštuntąją vietą (2:17,16).

25-ąjį gimtadienį sekmadienį švenčiantis Mindaugas Sadauskas pateko į 100 m laisvuoju stiliumi finalą, kuriame užėmė šeštąją vietą (49,68 sek.).

Septintąją vietą 50 m peteliške užėmė JAV besimokantis Tadas Duškinas (24,28 sek.).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.