Plaukikė Kotryna Teterevkova tęsia įspūdingą savo pasirodymą Universiadoje Kinijoje. Sportininkė iškovojo auksą ir neolimpinėje 50 m distancijoje.

Ji čempione tapo užfiksavusi ir naują karjeros rekordą šioje distancijoje (30,58 sek.).

Finale K. Teterevkova aplenkė lenkę Dominiką Anną Sztanderą (31,02 sek.) bei Jhennifer Alves da Conceicao (31,11 sek.) iš Brazilijos.

Priminsime, kad prieš tai plaukikė auksą iškovojo 100 ir 200 m plaukimo krūtine rungtyse.

Paskutinę plaukimo varžybų dieną medalį iškovojo ir kitas plaukikas Jokūbas Keblys (Florida State University), kuris laimėjo bronzą vyrų 50 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje. Lietuvis finale distanciją įveikė per 22,39 sek. ir vos 0,01 sek. nusileido brazilui Lucas Martins Costa Peixoto.

Čempionu tapo italas Giovanni Izzo (22,17 sek.).

J. Keblio asmeninis šios rungties rekordas yra 22,23 sek., o olimpinį kelialapį būtų užtikrinęs 21,96 sek. rezultatas.

Priminsime, kad Lietuvos vyrų rekordas priklauso Simonui Biliui – 21,70 sek.