Po keturių nesėkmingų bandymų klaipėdiečiai iškovojo debiutinę pergalę „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. V-ajame pirmenybių ture svečiai įveikė šauniai „Dzūkų tankų“ palaikomą, bet negandų kamuojamą Alytaus „Dainavos“ ekipą rezultatu 5:0 (2:0). Alytiškiams jau penkiuose mačuose iš eilės nepavyksta pasiųsti kamuolio į varžovų vartų tinklą. „Dainavos“ vartų sargui Donatui Mikučionui net 23-is kartus teko traukti kamuolį iš savųjų vartų.

Rungtynių pradžioje „Klaipėdos granito“ futbolininkai iš karto ėmė jautį už ragų ir rezgė išpuolius prie „Dainavos“ vartų. Alytiškių gynėjai mačo užuomazgoje beveik neklysdavo, o puolėjai Kęstutis Balčiūnas ir Dominykas Grižas kartais sužibėdavo puolime.

Vis tik labiau patyrę klaipėdiečiai pasinaudojo pirmąja dzūkų klaida ir 19-ąją minutę išsiveržė į priekį. Keletą varžovų baudos aikštelėje suklaidinęs Ernestas Veliulis atliko tikslų perdavimą Georgui Alaverdašviliui, kuris užtikrintai nuginklavo D.Mikučionį.

Praleidusi įvartį „Dainava“ kiek rimčiau pagrasindavo po standartinių padėčių. Komandos kapitono Nerijaus Bartkevičiaus tolimas smūgis praskriejo greta vartų, Nerijaus Kavaliausko bandymas smūgiuoti taip pat buvo vainikuotas nesėkme.

33-iąją minutę alytiškių puolėjas K.Balčiūnas smūgiavo į vartus, bet patikimai sužaidė „Klaipėdos granito“ vartininkas Paulius Pocius.

Po keturių minučių svečiai rezultatą padvigubino. Puikaus perdavimo sulaukęs ir į baudos aikštelę laiku įkirtęs Tamazis Čargeišvilis taip pat savo šanso nepraleido. Kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai buvo susikūrę keletą pavojingų progų, tačiau jų realizuoti nepavyko.

Antrojo kėlinio pirmoji dalis buvo gana vangi, svečiai užtikrintai kontroliavo žaidimą, bet pavojingų progų nesukūrė.„Klaipėdos granito“ treneris Robertas Poškus atliko visus tris keitimus, kurie pastebimai pagyvino komandos žaidimą. Būtent po keitimo pasirodęs Borisas Ignatjevas 76-ąją rungtynių minutę patrigubino rezultatą, tikslų perdavimą jam atliko Rokas Urbelis.

Gana neblogai gynęsi jaunieji „Dainavos“ žaidėjai rungtynių pabaigoje pavargo ir praleido dar du įvarčius į savo vartus. Jų autoriai – tie patys gruzinai. Pirmasis 86-ąją minutę pasižymėjo G.Alaverdašvilis, o antrasis, 89-ąją minutę - T.Čargeišvilis. Per likusį laiką daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, „Klaipėdos granitas“ ir toliau pratęsė sausas „Dainavos“ minutes be įvarčio.

Alytaus „Dainava“ – „Klaipėdos granitas“ 0:5 (0:2)

„Dainava“: D.Mikučionis, N.Kavaliauskas, A.Genevičius, S.Šeštavickas, D.Ivanauskas, N.Bartkevičius, N.Čeplinskas, T.Leskauskas, D.Kumeta, K.Balčiūnas, D.Grižas (73 min. P.Kalimavičius).

„Klaipėdos granitas”: P.Pocius, R.Borusas, O.Tarasenko, G.Adžijevas (64 min. R.Urbelis), T.Tamošauskas, J.Morozas (73 min. A.Kurbangalijevas), E.Veliulis, O.Dmytrenko, T.Čargeišvilis, G.Alaverdašvilis, R.Vulpe (46 min. B.Ignatjevas). Įvarčiai: G.Alaverdašvilis (19), T.Čargeišvilis (37), B.Ignatjevas (76), G.Alaverdašvilis (86), T.Čargeišvilis (89).

Geltonos kortelės: D.Ivanauskas (47), D.Kumeta (52), N.Kavaliauskas (80).