Fantastiškai rungtynes pradėjusi Utenos „Juventus“ paklojo galingus pamatus pergalei FIBA Europos taurės turnyro aštuntfinalio, tačiau tuo pačiu ir užmigo ant laurų.

Net 29 taškų persvarą vėjais paleidę Žydrūno Urbono auklėtiniai pirmajame serijos mače savo aikštėje 87:74 (29:6, 25:28, 15:20, 18:20) įveikė Sėkėšfehėrvaro „Alba“ ekipą ir prieš atsakomąjį susitikimą įgijo solidžią persvarą.

Antrosios rungtynės kovo 13-ąją bus žaidžiamos Vengrijoje. Į ketvirtfinalį žengs komanda, laimėjusi pagal bendrą abiejų mačų rezultatą.

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas aikštės šeimininkai pirmąjį ketvirtį laimėjo net 29:6, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tarp komandų vienu metu buvo nepadorus – 39:10.

Visgi po ilgosios pertraukos vengrai pristabdė „Juventus“, pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje spurtavo 15:2 ir pradėjo kvėpuoti Urbono kariaunai į nugaras – 69:71.

Laimei, Kenny Gainesas kitoje atakoje pelnė du taškus, paskui abi komandos apsikeitė klaidomis, Laronas Dendy švystelėjo tritaškį ir uteniškiai stabilizavo padėtį – 76:69.

Prasidėjus paskutinei minutei, po Akošo Kellerio dvitaškio komandas skyrė tie patys septyni taškai, bet tuomet Dendy smeigė dar vieną tolimą metimą ir padėjo tašką rungtynėse – 84:74.

„Juventus“: Kenny Gainesas 25 (4/10 trit.), Laronas Dendy 17 (8 atk. kam.), Karolis Guščikas 12 (5/5 metimai), Anthony Irelandas 10.

„Alba“: Kasey Hillas 18 (2/10 dvit., 4/5 trit.), Peteris Lorantas 16 (9 atk. kam.), Dominicas Pointeris 12.