Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
1. Bankas kuriame yra pensijinis fondas neatsako savo turtu uz pensijinio fondo nuostolius bankroto atveju ar panasiai.
2. Pensijiniai fondai nera valstybes drausti benkroto atveju.
3. Pensijiniuose fonduose sukaupti pinigai nera indeksuojami , kaip tai daroma sodroje kiekvienais metais.
4. Pensijiniai fondai neduoda jokios garantijos, kad Jus isvis gausit ka nors is ju, nes jie uz nieka neatsako pries jus.
5. Visiskai neaiskus inuniteto kaina suejus Jusu pensijiniam amziui.
6. Aptarnavimo mokestis ir t.t.
Tai , kad darykite isvadas patys ar verta kaupti ar neverta.
Kas per kaupimo bandos dėsnis ir kam Lietuvos vyras sukaups, jei vidutinis amžius 68,5m,o pensijon išeina 65metų? Valdžia, mat, pasirūpino žmogaus paskutiniais 3,5 metais ir orumu... .Čigonė geriau "varažyja" bral.
Daugelyje valstybių ir atlyginimai ne tokie skurdūs, ir procentu daugiau valstybės skiria socialinei apsaugai. Todėl jų pensininkai gali keliauti, o mūsų žmonės priversti pigesnės duonos ieškoti, nes brangesnės negali sau leisti. Viskas remiasi į valstybės politiką ir šios padėties jokie fondai neištaisys.
Žmogus ateidamas į darbo rinką randa vienus įstatymus, kai ateina pensijiniį amžius įstatymai jau kiti. Galingoji SODRA diktuoja kaip jai patogu. Nori skaičiuoja pajamas už tarybinį laikotarpį nori ne. Čia aš apie kretingiškės atvejį. Darbo stažas buvo 25 paskui 30 dabar 35 amžius vyrai 60 moterys 55,o dabar65. Dabar grojimas pensijiniais fondais.
Vis tiek po 30 metų mūsų būsimieji pensininkai gyvens taip, kaip dabartiniai pensininkai. Nebent patys be niekieno "pagalbos" pasitaupys...
tik 11-oji pakopa pradžiugins ir leis oriai gyventi sulaukus pensijinio amžiaus.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų