14
Italija – Nyderlandai  (nuotr. SCANPIX)

Italijos rinktinė sekmadienį įvykusiose UEFA Tautų lygos rungtynėse dėl trečiosios vietos 3:2 nugalėjo Nyderlandų futbolininkus.

14

Federico Dimarco 6-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0.

Davide’as Frattesi 20-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino italų pranašumą šiame susitikime 2:0.

Cody Gakpo 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Stevenas Bergwijnas 68-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Federico Chiesa 72-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padidino Italijos rinktinės pranašumą 3:1.

Georginio Wijnaldumas 89-ąją minutę tiksliai perkėlė kamuolį per vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 2:3.

Sekmadienio vakarą kovoje dėl trofėjaus susitiks Ispanijos ir Kroatijos vienuolikės.