Minesotoje itin svarbiose rungtynėse nesėkmę patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (42-40) komanda. Rezultatu 108:113 (30:18, 25:29, 30:36, 23:30) jie nusileido Minesotos „Timberwolves“ krepšininkams.

Pergalė šiose rungtynėse „Pelicans“ ekipai būtų išlaikiusi viltį patekti tiesiai į atkrintamąsias. Visgi, po šio pralaimėjimo Naujojo Orleano krepšininkai liko 9-oje Vakarų konferencijos lentelės vietoje ir įkrintamosiose turės laimėti dukart, kad patektų į atkrintamąsias.

J. Valančiūnas aikštelėje praleido 21 minutę, per kurią taikliai sumetė 11 taškų (1/3 trit., 4/11 dvit.) ir atkovojo 18 kamuolių. Vien pirmajame kėlinyje lietuvis pelnė 7 taškus.

Rezultatyviausias „Pelicans“ gretose buvo žvėriškai kovojęs Brandonas Ingramas, kuris per 42 minutes aikštelėje, sumetė net 42 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nors rungtynes J. Valančiūno atstovaujama ekipa pradėjo užtikrintai ir pirmąjį kėlinį laimėjo net 12 taškų persvara, tačiau vėliau situacija pradėjo krypti kita linkme. Trečiajame kėlinyje „Timberwolves“ nuo „Pelicans“ atsiliko jau tik dviem taškais, o vėliau ir šį deficitą nesunkiai ištirpdė.

Prie tokio išsigelbėjimo ketvirtame kėlinyje svariai prisidėjo Karlas-Anthony Townsas, kuris paskutiniame ketvirtyje pelnė 12 taškų. Krepšininkas buvo rezultatyviausias Minesotos komandos narys ir per visą mačą surinko 30 taškų bei atkovojo 8 kamuolius.

Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo Anthony Edwardsas, kuris per 39 minutes pelnė 26 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Devintoje vietoje po reguliaraus sezono likę „Pelicans“ pirmose įkrintamųjų varžybų rungtynėse susikaus su Oklahomos „Thunder“ krepšininkais, kurie liko 10-oje vietoje.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 42 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), CJ McCollumas 23 (5 atk. kam.), Trey Murphy III 20 (4 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 11 (1/3 trit., 4/11 dvit., 18 atk. kam.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 30 (8 atk. kam.), Anthony Edwardsas 26 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Taureanas Prince’as 18, Mike’as Conley 17 (7 rez. perd.), Kyle’as Andersonas 8 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).