Pedro vedama „Barcelona“ sutriuškino „Getafe“ futbolininkus

Ispanijos čempionate – dvivaldystė

Penkioliktąją pergalę Ispanijos futbolo čempionato XVII turo rungtynėse iškovojo ir dėl geresnio įvarčių skirtumo dvidešimties komandų turnyre pirmavusį Madrido "Atletico" klubą aplenkė šalies čempionė "Barcelona" (po 46 tšk.) vienuolikė, sekmadienį svečiuose 5:2 (3:2) nugalėjusi aštuntojoje pozicijoje likusią "Getafe" (23 tšk.) ekipą.

Šeimininkai po Sergio Escudero (10 min.) bei Lisandro Lopezo (15 min.) tikslių smūgių pirmavo 2:0, tačiau dar iki pertraukos tris įvarčius nugalėtojams pelnė Pedro (35, 41 ir 43 min.), o po pertraukos dar du pridėjo Cescas Fabregas (68 min. ir 72 min. iš 11 m baudinio).

Ir toliau penkiais taškais nuo lyderių atsilieka trečioje vietoje esantis vicečempionas Madrido "Real" klubas, išvykoje 3:2 (2:1) palaužęs vienuoliktojoje pozicijoje esančios "Valencia" (20 taškų) vienuolikės pasipriešinimą.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Angelas Di Maria (28 min.), Cristiano Ronaldo (40 min.) ir Jese (82 min.), o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Pablo Piattis (34 min.) ir Jeremy's Mathieu (62 min.).

Kitų sekmadienį vykusių XVII turo rungtynių rezultatai:

Vigo "Celta" - "Osasuna" 1:1 (1:1)

"Celta" - Lolo (34 min. į savo vartus);

"Osasuna" - Emiliano Armenteros (17 min.)

Bilbao "Athletic" - "Rayo Vallecano" 2:1 (1:0)

"Athletic" - Mikel San Jose (32 min.), Mikel Rico (66 min.);

"Rayo Vallecano" - Alberto Bueno (61 min.)

"Espanyol" - Valjadolido "Real" 4:2 (2:0)

"Espanyol" - Sergio Garcia (5 min. iš 11 m baudinio), Cristian Stuani (37 ir 70 min.), Victor Sanchez (68 min.);

"Real" Valj. - Javi Guerra (75 min.), Victor Perez (89 min.)

Ispanijos futbolo pirmenybių turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20."Real Betis" 17 2 4 11 15:36 10

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 19 įvarčių - Diego Costa (Madrido "Atletico").

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.