Šiuo metu Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionato antrame varžybų etape, L grupėje, akis į akį susitiko iki tol nepralaimėjusios rinktinės.

Po įtemptos kovos galiausiai nenugalėta liko Australija 98:100 (23:24, 23:22, 25:29, 28:23).

Australai tapo L grupės nugalėtojais ir išvengs susitikimo su JAV rinktine ketvirtfinalyje.

Laimėjusi rinktinė kartu tapo ir nugalėtoja L grupėje, o tai reiškia, kad ketvirtfinalyje lauks antroji K grupės rinktinė. Kuri rinktinė tai bus dar nėra aišku, nes kova tarp JAV ir Brazilijos dar vyksta. Todėl lieka neaišku, ar kitame etape bus čekai, ar brazilai.

Australija: Patty Millsas 30, Joe Inglesas 23, Aronas Baynesas 21 (5/6 trit.), Mitchas Creekas 8, Andrew Bogutas 7.

Prancūzija: Evanas Fournier 31, Nando De Colo 26, Nicolas Batumas 13, Andrew Albicy 9.

RUNGTYNIŲ EIGA:

KETVIRTAS KĖLINYS: (98:100)

Mitchas Creekas pataikė vieną baudą iš trijų ir pasiekė triženklį taškų skaičių (98:100).

Po A. Bayne'so ir A. Albicy apsikeitimo tritaškiais – pranašumas Prancūzijos pusėje (92:90).

Beveik Įpusėjus lemiamam kėliniui A. Baynesas pelno du taškus ir persveria rezultatą Australijos rinktinės naudai (79:80).

TREČIAS KĖLINYS: (75:71)

Likus mažiau nei 3 sekundėms iki kėlinio pabaigos A. Baynes'as taikliai meta baudas ir vejasi prancūzus (75:71).

Nando De Colo meta taiklų tritaškį ir išlaiko Prancūzijos pranašumą (73:67).

Prabėgus 6 kėlinio minutėms priekyje Prancūzijos rinktinė (68:61), australų treneris Andrej Lemanis stabdo žaidimą minutės pertraukėlei.

Trečią kėlinį taikliu metimu pradeda R. Gobertas (48:46).

ANTRAS KĖLINYS: (46:46)

Pasibaigus antram kėliniui įtampa neatslūgsta ir rezultatas lieka lygus (46:46).

Po P. Millso baudos metimų Australijos rinktinė išsiveržia į priekį (44:46).

Likus kiek daugiau nei minutei J. Inglesas meta du baudos metimus ir dar kartą išlygina rezultatą (42:42).

Praėjus pusei antrojo kėlinio kova vyksta taškas į tašką.  Po J. Landale'o tritaškio rezultatas tampa lygus (33:33).

PIRMAS KĖLINYS: (24:23)

Po įtempto kėlinio prancūzai vos vienu tašku išsvieržia į priekį (24:23).

Įpusėjus pirmam kėliniui nei viena rinktinė toli neatsiplėšia (13:15).

Pirmuosius taškus rungtynėse pelno  prancūzas Evanas Fournieris.

STARTINĖS SUDĖTYS:

Prancūzija: Nicolas Batumas, Evanas Fournieris, Rudy Gobertas, Amathas M'Baye, Frankas Ntilikina

Australija: Aronas Baynesas, Matthew Dellavedova, Joe Inglesas, Jockas Landale'as, Patty Millsas