Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Valensijos „Valencia Basket“ (14-16) klubas, nutraukęs keturių paeiliui patirtų nesėkmių atkarpą.

Ispanijos ekipa namuose po atkaklios kovos 70:68 (28:15, 17:22, 12:19, 13:12) palaužė Miuncheno „Bayern“ (13-17) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir spurtas 12-0 leido susikrauti 14 taškų pranašumą (22:8).

Po ankstaus praleisto smūgio bavarai nesutriko ir sustabdė oponentus antrajame kėlinyje, o atstumas sumenko iki vienaženklio (42:35).

Prieš lemiamo kėlinio pradžią svečiai sumažino deficitą iki minimalaus (57:56). Galiausiai, jo pradžioje rezultatą persvėrė savo naudai (57:58). Tai nutiko pirmą kartą nuo pirmo kėlinio pradžios, kai vokiečiai dar pirmavo 4:6.

Visgi, netrukus ispanai pelnė 7 taškus be atsako ir nutolo (67:60). Likus žaisti 26 sekundes, Vladimiras Lučičius pataikė tris baudų metimus ir artino savo komandą prie oponentų (69:68).

Netrukus Stefanas Jovičius tik kartą sėkmingai metė nuo baudų metimo linijos ir suteikė šansą svečiams (70:68). Pergalę bavarams galėjo atnešti V.Lučičiaus tritaškis, bet metimas tikslo nepasiekė – 70:68.

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 19 (4/9 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), Damienas Inglisas 15, Semi Ojeleye 14 (7/8 baud., 7 atk. kam.), Jaime'is Pradilla 8 (8 atk. kam.), Justinas Andersonas 6.

„Bayern“: Devinas Bookeris 16 (5/10 dvit., 2/2 trit., 0/1 baud.), Sylvainas Francisco 12, Carsenas Edwardsas 10, Nielsas Giffey ir Vladimiras Lučičius po 7, Leandro Bolmaro 5.