Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 5 – 0 sutriuškino „Auxerre“ futbolininkus.

Kylianas Mbappe 11-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Carlosas Soleris 51-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Achrafas Hakimi 57-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Renato Sanchesas ir Hugo Ekitike rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo po įvartį, o PSG iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 5:0.