auxerre

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „auxerre“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „auxerre“.

Pasismagino prieš pasaulio čempionatą: PSG sutriuškino „Auxerre“

Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 5 – 0 sutriuškino „Auxerre“ futbolininkus. Kylianas Mbappe 11-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Carlosas Soleris 51-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Achrafas Hakimi 57-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškina...
2022-11-13

Gordonas Haywardas – ne vienintelis. Šiurpiausios sporto žvaigždžių traumos

Gordono Haywardo NBA sezono starte gauta trauma pašiurpino daugelį. Tačiau krepšininkas – ne vienintelė sporto žvaigždė, patyrusį tokį susižeidimą, kuris nepaliko abejingų. Kas jie ir kaip toliau tęsėsi šių sportininkų karjeros? Klaikūs lūžiai Pirmosios NBA sezono rungtynės. Įpusėjo pirmasis kėlinys. Kyrie Irvingas kabina kamuolį į arenos palubes, o šoklusis Bostono „Celtics“ vyrukas G. Haywardas kyla aukštai į viršų ir skausmingai krinta ant parketo.
2017-10-19

Liono klubui nepavyko anksčiau laiko tapti Prancūzijos čempionu

Liono „Olympique“ klubui šeštadienį nepavyko užsitikrinti septintojo iš eilės Prancūzijos futbolo čempiono titulo. Dvidešimties komandų turnyro lyderiai Liono futbolininkai XXXVII turo rungtynėse namuose 1:0 (0:0) įveikė trečiojoje pozicijoje likusią „AS Nancy“ (60 tšk.) vienuolikę. Likus vienam turui Liono „Olympique“ klubas turi 76 taškus ir toliau dviem lenkia antroje vietoje esančią Bordo „Girondins“ komandą, kuri savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo „Sochaux“ ekipą.
2008-05-11

Prancūzijos futbolo pirmenybių lyderis prarado du taškus

Du taškus Prancūzijos futbolo pirmenybių XXXIII turo mače prarado septintojo čempiono titulo siekiantis Liono „Olympique“ (68 tšk.) klubas, šeštadienį rungtynes namuose su devintojoje pozicijoje esančia „Stade Rennes“ (45 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0). Aikštės šeimininkai pirmavo po Criso (16 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Stephane‚as M‚bia (90+2 min.
2008-04-13

Bordo klubas įsitvirtino antroje Prancūzijos futbolo lygos vietoje

Prancūzijos futbolo pirmenybių XXXII turo rungtynėse Bordo „Girondins“ vienuolikė svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Stade Rennes“ ekipą ir, surinkusi 61 tašką, įsitvirtino dvidešimties komandų turnyro antroje vietoje. Po įvartį nugalėtojams pelnė Alou Diarra (18 min.) ir Fernando (83 min.). Lygoje pirmauja septintojo šalies čempiono titulo siekiantis Liono „Olympique“ (67 tšk.) klubas, o trečiojoje pozicijoje lieka „AS Nancy“ (52 taškai) futbolininkai.
2008-04-06

Prancūzijos futbolo čempionato lyderis tolsta nuo varžovų

Šeštadienį sužaistos aštuonerios Prancūzijos futbolo pirmenybių XXVII turo rungtynės. Septynioliktą pergalę iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis bei nugalėtojo titulą ginantis Liono „Olympique“ (55 tšk.) klubas, svečiuose 1:0 (1:0) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančius „Lille“ (32 tšk.) futbolininkus. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Fredas (32 min.). Du taškus prarado trečiąją vietą užimanti „AS Nancy“ (45 tšk.
2008-03-02

Paaiškėjo Prancūzijos futbolo lygos taurės turnyro finalo dalyviai

Prancūzijos futbolo lygos taurės turnyro finale kovo 29 dieną žais „Racing Lens“ ir „Paris St Germain“ klubai, o mačo nugalėtojas užsitikrins vietą kito sezono UEFA taurės turnyre. Trečiadienį pusfinalyje „Racing Lens“ futbolininkai išvykoje po pratęsimo 5:4 (2:2, 4:4) nugalėjo „Le Mans“ vienuolikę. Nugalėtojams įvarčius pelnė Loic‚as Remy (45 min.), Aruna Dindane (53 min.), Olivier‚is Monterrubio (64 min.) bei Sidi Keita (118 min.
2008-02-28

„Paris St Germain“ klubas - Prancūzijos futbolo lygos taurės turnyre

Pirmuoju Prancūzijos futbolo taurės turnyro finalininku tapo „Paris St Germain“ klubas, antradienį pusfinalyje 3:2 (2:0) įveikęs „Auxerre“ ekipą. Beje, šiame mače aikštės šeimininkai įmušė keturis įvarčius - Mario Yepesas (31 min.), Pauleta (43 min.) ir Bernardas Mendy (79 min.) pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, o Mickaelis Landreau (74 min.) - į savo.Dar vieną įvartį „Auxerre“ vienuolikei pelnė Julienas Quercia (90+3 min.