Bate (Didžioji Britanija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate ketvirtadienį moterys varžėsi fechtavimo rungties pagrindiniame etape.

Sėkmingai startavo dvi lietuvės – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Elzbieta Adomaitytė. Jos laimėjo po 20 kovų, patyrė po 15 pralaimėjimų ir surinko po 225 taškus. Bendroje įskaitoje lietuvės pasidalino 9-15 vietas, o pusfinalio A grupėje pasidalino 3-7 pozicijas.

Gintarė Venčkauskaitė (14 pergalių, 195 tšk.) bendroje įskaitoje pasidalino 29-30 pozicijas, o 10 baudos balų gavusi Ieva Serapinaitė (15 pergalių, 190 tšk.) pasidalino 31-33 vietas. Pusfinalio B grupėje G.Venčkauskaitė pasidalino 14-15 vietas, I.Serapinaitė liko 16-a.

Geriausiai fechtavosi italė Alessandra Frezza (24 pergalės, 245 tšk.). Dar 3 sportininkės iškovojo po 22 pergales ir surinko po 235 tšk.

Likusios pusfinalio rungtys bus penktadienį. Finalas vyks sekmadienį.