Anglijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos I grupės rungtynėse net 5:0 sutriuškino Albanijos futbolininkus.

Harry Maguire‘as 9-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Anglijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Harry Kane’as 18-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino anglų pranašumą 2:0.

Jordanas Hendersonas 28-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo 3:0.

Netrukus H.Kane’as dar du kartus iš eilės nuginklavo vartininką šiame susitikime ir rezultatas jau tapo net 5:0.

Anglai po devynerių sužaistų rungtynių turi surinkę 23 taškus ir rikiuojasi pirmoje I grupės vietoje, tačiau pastariesiems į nugarą alsuoja 20 taškų turintys Lenkijos futbolininkai.

Mūsų kaimynai net 5:1 sutriuškino Androrą. Dubliu pasižymėjo Robertas Lewandowskis.

Įdomu tai, kad 11-ą sekundę prasižengęs Ricardas Fernandezas Betriu užsidirbo raudoną kortelę, kurią teisėjas jam parodė laikrodžiui skaičiuojant 21-ą mačo sekundę.

Trečiame grupėsmače Vengrija 4:0 pranoko San Mariną.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo tarpu C grupės rungtynės tarp Italijos ir Šveicarijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.

Silvanas Widmeris 11-ąją minutę pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė Šveicarijos rinktinę į priekį 1:0.

Giovanni Di Lorenzo 36-ąją minutę nuostabiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Jorginho 90-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir išplėšti pergalės italams nepavyko.

Italai ir šveicarai po septynerių sužaistų rungtynių turi surinkę po 15 taškų ir paskutinio turo metu paaiškės, kuri rinktinė iškovos tiesioginį kelialapį į pasaulio futbolo čempionatą.

Kitame grupės mače Lietuva svečiuose 0:1 nusileido Šiaurės Airijai.