Pasaulio čempionato atrankoje – Argentinos ir Egipto pergalės

Messi prabilo apie savo ateitį

Argentinos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse 3:0 sutriuškino Venesuelos futbolininkus.

Nico Gonzalezas 35-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Argentinos rinktinę į priekį 1:0.

Angelis Di Maria 79-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino argentiniečių pranašumą 2:0.  Lionelis Messi 82-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Argentina dar kiek anksčiau jau buvo užsitikrinusi kelialapį į pasaulio čempionatą Katare.

Po rungtynių kalbėjęs Lionelis Messi pripažino, kad nėra įsitikinęs dėl savo ateities ir po šio čempionato turės pergalvoti daugelį dalykų.

„Tikrai nežinau. Galvojau apie tai, kas artėja, atrankos rungtynes su Ekvadoru, pasiruošimo rungtynes, vyksiančias birželio ir rugsėjo mėnesiais. Visgi po pasaulio futbolo čempionato ketinu pergalvoti daug dalykų, nesvarbu, ar viskas seksis gerai ar blogai. Čia žmonės labai mane myli ir tai rodo kiekvieną dieną vis labiau. Esu labai dėkingas. Man kiekvieną kartą yra naudinga atvykti į Argentiną.

Po „Copa America“ titulo – dar labiau. Viskas vyksta natūraliai ir aikštėje lengviau. Rungtynės su Venesuela buvo paskutinės rungtynės, kurios vyko Argentinoje prieš išvykimą į pasaulio čempionatą. Manau, kad tai buvo geras atsisveikinimas“, – kalbėjo L.Messi.

Atrankos turnyras vyksta ir Afrikoje, kur intrigavusiame mūšyje svarbią pergalę iškovojo Egiptas, 1:0 įveikę Senegalo rinktinę, kuriai visai neseniai pralaimėjo žemyno Nacijų tauros turnyro finale.

Vienintelis įvartis krito 4-ąją mačo minutę, kai Mahomedo Salah smūgio į savo vartus kamuolį pasiuntė Saliou Cissas.

Atsakomasis komandų susitikimas vyks antradienį.