Prancūzijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos D grupės rungtynėse net 8:0 nušlavė Kazachstano futbolininkus.

Kylianas Mbappe jau 6-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0. Netrukus pastarasis dar du kartus iš eilės pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Karimas Benzema antrojo kėlinio pradžioje taip pat pridėjo du įvarčius ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 5:0.

Adrienas Rabiotas, Antoine’as Griezmannas ir K.Mbappe susitikimo pabaigoje po vieną kartą nuginklavo vartininką, o prancūzai iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 8:0.

Prancūzai sąskaitoje turi 15 taškų ir jau užsitikrino vietą pasaulio čempionate. Dėl antrosios vietos grupėje ir galimybės toliau kautis dėl bilieto dar kovoja Suomija ir Ukraina.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Na, o Belgijos rinktinė E grupės rungtynėse namuose užtikrintai 3:1 nugalėjo Estijos futbolininkus ir iškovojo tiesioginį kelialapį į šį turnyrą.

Christianas Benteke 11-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė Belgijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Yannickas Carrasco antrojo kėlinio pradžioje nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą šiame susitikime 2:0.

Erikas Sorga 70-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Thorganas Hazardas 74-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiose rungtynėse, o belgai iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

Ši pergalė belgams leido užsitikrinti pirmąją vietą ir bilietą į pasaulio čempionatą.

Tuo tarpu G grupėje vyksta labai arši kova. Rungtynės tarp Juodkalnijos ir Nyderlandų rinktinių baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Memphis Depay‘us 25-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Nyderlandų rinktinę į priekį 1:0.

Marko Jankovičius 40-ąją minute atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Justinas Bijlowas sėkmingai atrėmė kamuolį. M.Depay’us antrojo kėlinio pradžioje dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Seadas Haksabanovičius 68-ąją minute pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus nepavyko. Ilija Vukotičius 82-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Nikola Vujnovičius 86-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 2:2.

Nyderlandai po devynerių sužaistų rungtynių turi surinkę 20 taškų ir išlieka pirmoje grupės vietoje, tačiau pastariesiems į nugarą alsuoja Turkija, surinkusi 18 taškų. Tiek pat taškų turi ir Norvegija.

Paskutiniame ture Olandija namuose priims norvegus, o Turkija svečiuosis Juodkalnijoje.