2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato dėlionėje lieka vis mažiau nežinomųjų. Pirmadienį vietas pirmenybėse rezervavosi Serbijos ir Islandijos rinktinės.

Serbai laimėjo D grupę. Jie paskutinėse rungtynėse namie 1:0 (0:0) nugalėjo gruzinus.

Pergalingą įvartį 74-ąją minutę po Aleksandaro Mitrovičiaus perdavimo įmušė Aleksandaras Prijovičius.

Islandai triumfavo I grupėje. Jie paskutiniajame mače savo aikštėje 2:0 (1:0) pranoko Kosovo futbolininkus.

40-ąją minutę tikslus buvo Gylfi Sigurdssonas. 68-ąją po jo perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Johannas Gudmundssonas.

Islandijos ir Serbijos rinktinės prisijungė prie Anglijos, Belgijos, Ispanijos, Lenkijos, Rusijos bei Vokietijos komandų. Šios ekipos užsitikrinusios vietas pasaulio čempionate.

Pirmadienį taip pat paaiškėjo, kad antrąsias pozicijas grupėse užėmė airiai, italai ir kroatai. Visi jie stojo į vieną gretą su vietas atkrintamosiose iškovojusiais danais bei šiaurės airiais.

Europos zonoje buvo devynios atrankos grupės, o į atkrintamąsias pateks aštuonių antrosios vietos. Kol kas už brūkšnio lieka kartu su lietuviais žaidę slovakai (18 taškų). Jiems reikia tikėtis stebuklo – kad antradienį graikai (16 tšk.) sužais lygiosiomis arba pralaimės taškų neturintiems Gibraltaro futbolininkams.