Bahamų salose viešinti Lietuvos paplūdimio rinktinė po baudinių serijos nusileido aikštės šeimininkams bei šioje stovykloje patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 4:4. Tris įvarčius lietuviams pelnė Paulius Giedraitis, vieną – Audrius Plytnikas.

Sėkmingiau rungtynes pradėję lietuviai išsiveržė į priekį, tačiau išlaikyti pranašumo iki kėlinio pabaigos nesugebėjo. Lygiai ta pati istorija pasikartojo ir antrajame kėlinyje, kai lietuviai pirmieji pelnė įvartį, tačiau Bahamų salų atstovai rezultatą išlygino. Sužaidus du trečdalius rungtynių švieslentėje degė skaičiai 2:2.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar džiugiau. Lietuviai įgijo dviejų įvarčių persvarą, tačiau ir ją aikštės šeimininkai panaikino. Tai reiškė, kad bus žaidžiamas pratęsimas. Pratęsimo metu lietuviai pelnė įvartį, teisėjai jį įskaitė, tačiau vėliau apsigalvojo. Atėjo laikas baudinių serijai, kurios metu 4:2 pajėgesni buvo Bahamų paplūdimio futbolininkai.

„Žaidėme prieš 32 reitingą pasaulyje turinčią komandą ir žaidėme neblogai. Norint tobulėti, nuolat turime žaisti prieš tokio lygio komandas. Esu tikras, kad jei būtume stipriausios sudėties ir būtų teisėjavę neutralūs teisėjai, antrąsias rungtynes būtume laimėję.

Darsyk pamatėme savo klaidas, jas išanalizavome, padarysime išvadas ir naująjį sezoną pradėsime žymiai stipresni. Neabejoju tuo“, – išvyką reziumavo vyriausiasis rinktinės treneris Sahibas Mammadovas.