REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienai anglei pasiguodus, kad per metus uždirbamų 40 tūkst. svarų sterlingų nepakanka pragyvenimui, žmonės ją ėmė smerkti, tačiau atsirado finansų specialistų, kurie užstojo moterį.

Vienai anglei pasiguodus, kad per metus uždirbamų 40 tūkst. svarų sterlingų nepakanka pragyvenimui, žmonės ją ėmė smerkti, tačiau atsirado finansų specialistų, kurie užstojo moterį.

REKLAMA

Pietinėje šalies dalyje, Bournemoutho mieste gyvenanti 30-metė Siana Teasdale tikrą audrą socialiniuose tinkluose sukėlė sukėlė po to, kai pasigyrė savo metinėmis pajamomis ir dejavo, jog be tėvų pagalbos su tokia alga tiesiog neišgyventų.

Priklausomai nuo komisinių S. Teasdale per metus užsidirba po 30-40 tūkst. svarų sterlingų (33,8-45,1 tūkst. eurų), o atskaičius mokesčius jai lieka apie 2,2 tūkst. svarų sterlingų (2,48 tūkst. eurų) per mėnesį.

Ir nors tai suma, viršijanti Jungtinės Karalystės vidutinį atlyginimą, tiek pinigų, anot anot britės nepakanka pragyvenimui.

REKLAMA
REKLAMA

„Retas mėnuo, kai išsiverčiu be tėvų pagalbos. Norint sudurti galą su galu tenka skolintis nuo 100 iki 500 svarų sterlingų (113-564 eurų)“, – pasakojo skaitmeninės rinkodaros kompanijos darbuotoja.

REKLAMA

Reikia pabrėžti, kad Bournemouthe pragyvenimo lygis yra kur kas žemesnis nei Londone, todėl daugeliui internautų pasirodė, kad S. Teasdale yra tikra nemokša ir išlaidūnė, mat kur kas daugiau žmonių apie jos atlyginimą gali tik svajoti, tačiau sugeba puikiausiai išsiversti.

Dėl to moteris dėl savo skundo virtualioje erdvėje sulaukė milžiniškos kritikos bangos.

„Negyvenu prabangiai. Dirbu tokioje srityje, kurioje labai svarbus neformalus bendravimas, todėl savaitgaliais dažnai tenka išeiti su kolegomis išgerti.

Neturiu sporto klubo abonemento, nesilankau pas manikiūro meistres, pati dažausi plaukus, o populiarios atostogos užsienyje man lieka nepasiekiama svajone“, – pasakojo apie savo gyvenimo būdą britė.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau finansų planavimo ekspertė Ioana Bain gina moterį nuo piktų internautų ir tikina, kad didžioji dauguma jos bendraamžių taip pat klimpsta į skolas, tik ne tėvams.

„Siekdami finansinės nepriklausomybės jauni žmonės panašias sumas uždirbantys ima paskolas, naudojasi kreditinėmis kortelėmis, o Seana šiuo šiuo atveju išvengė tokių įsipareigojimų. Todėl džiaugiuosi dėl jos.

Gerai, kad tėvai gali padėti savo dukrai. O Jungtinėje Karalystėje jauni žmonės nuolat susiduria su finansiniais sunkumais, šalyje itin aukštos būsto ir nuomos kainos.

Tad nereikėtų skubėti jos teisti už tokį pranešimą“, – kalbėjo finansų ekspertė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų