Šeštadienį pasiruošimą naujajam sezonui tęsianti Panevėžio krepšinio komanda žaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Kontrolinių susitikimų ciklą panevėžiečiams pavyko pradėti pergale: varžovų aikštėje jie nugalėjo praėjusį sezoną Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sidabro medalius iškovojusį Jonavos „SK Dexteros“ klubą.

Susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 94:73 (23:30, 28:20, 21:14, 22:9), sakoma pranešime spaudai.

Susitikimo pradžia Panevėžio ekipai buvo sunki, jautėsi, kad krepšininkai gerai nesupranta vienas kito. Pirmajame kėlinyje svečiai taikėsi prie Jonavos ekipos diktuojamo žaidimo tempo, tačiau antrajame mačo ketvirtyje atsitiesė. Po pirmųjų dvidešimties minučių panevėžiečiai pirmavo tik 1 tašku, tačiau po didžiosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Aurimo Matulevičiaus vadovaujama Panevėžio komanda ėmė tolti nuo varžovų ir, galiausiai, nepaliko jiems nė menkiausių vilčių.

Šiose rungtynėse panevėžiečių gretose nesustabdomas buvo amerikietis Christopheris Hillas. Įžaidėjas pelnė 30 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. 17 taškų pridėjo Mike‘as Smithas, 15 – Paulius Staškūnas, 11 – Vytautas Tatarūnas, 9 – Kerry Gibsonas (8 atkovoti kamuoliai), po 3 – Laimonas Kutra ir Darius Griškėnas, po 2 – Tadas Buinauskas, Paulius Degenis ir Waheedas Adewole Lawalas.

„Šiandien pagrindinis mūsų tikslas buvo pažiūrėti, kaip komanda atrodys rungtynėse, o ne treniruotėse. Turiu pripažinti, jog žaidėjai manęs nenuvylė. Vos prieš porą dienų į Lietuvą atskridę amerikiečiai gana nesunkiai prisitaikė prie komandos, puikiai sužaidė ir panevėžiečiai – tiek jaunimas, tiek senbuviai“, - po rungtynių sakė ekipos strategas A.Matulevičius.

Treneris teigė, kad rungtynės padėjo pamatyti didžiausias ekipos spragas: „Mėginsime stiprinti tas grandis, kurios kol kas yra pačios silpniausios“.