Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai nesudėjo ginklų. Ketvirtose Graikijos krepšinio lygos finalo rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus klubas 84:74 pranoko Martyno Gecevičiaus Pirėjo „Olympiacos“ ir išlygino serijos rezultatą iki trijų pergalių - 2:2.

Lemiamas susitikimas vyks Pirėjuje.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Olympiacos“ pirmavo aštuoniais taškais, tačiau PAO nepasidavė ir ketvirtajame ketvirtyje jau patys buvo priekyje - 69:61. Dramos paskutinėmis minutėmis išvengti nepavyko. „Olympiacos“ sumažino deficitą iki minimumo (73:74) ir grėsmingai taikėsi į čempionų titulą. Stevenas Smithas pelnė du taškus, čia pat šaltakraujišką dvitaškį pridūrė ir Šaras, pasiuntęs priešininkus į lemiamą nokdauną (78:73).

Š.Jasikevičius nugalėtojams per 25 minutes pelnė 12 taškų (3/7 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

M.Gecevičius rungtyniavo 8 minutes, taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.), sugriebė atšokusį kamuolį ir sykį prasižengė.

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste'as 23 (11 atk. kam.), Dimitris Diamantidis 15, Kostas Kaimakoglou 12.

„Olympiacos“: Acie Law 16, Pero Antičius 11.