Pirmąją pergalę Graikijos krepšinio lygos finalo serijoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos“ ekipa, namuose atsirevanšavusi Martyno Gecevičiaus Pirėjo „Olympiacos“ komandai - 81:79.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas - 1:1.

Lemiamu mačo lūžiu trečiojo ketvirčio pradžioje turėjo tapti „Panathinaikos“ spurtas 16:0 (56:45), kurį inicijavo Š.Jasikevičius. Vis dėlto „Olympiacos“ nepasidavė ir paskutinėmis sekundėmis netgi galėjo išplėšti pergalę, tačiau Vassilio Spanoulio tritaškis skriejo pro šalį. Beje, paskutinėmis sekundėmis Š.Jasikevičius vos grubiai nesuklydo, bet Željko Obradovičiaus auklėtiniai išsaugojo kamuolį savo rankose ir rezultatyviai baigė ataką.

Š.Jasikevičius per 23 minutes pasižymėjo 8 taškais (1/5 dvit., 6/6 baud.), atkovojo ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 prasižengė.

M.Gecevičius rungtyniavo 23 minutes, pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/6 trit.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 bei prasižengė 3 kartus.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 21, Kostas Kaimakoglou (10 atk. kam.) ir Mike'as Batiste'as po 11.

„Olympiacos“: Kyle'as Hinesas 18, Kostas Papanikolaou 11 (9 atk. kam.), Vassilis Spanoulis (5 rez. perd.) bei Giorgos Printezis po 10.