Ketvirtadienį pilnutėlėje Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkę krepšinio sirgaliai išvydo kuo tikriausią krepšinio spektaklį. Daugkartinius Eurolygos čempionus Pirėjo „Olympiakos“ žalgiriečiai privertė kapituliuoti tik ketvirtojo kėlinio paskutinę minutę, o pagrindiniu galingo nokdauno autoriumi tapo amerikietis Aaronas White’as.

Tarpsezoniu vieną naudingiausių praėjusio sezono „Žalgirio“ žaidėjų australą Brocką Motumą pakeitęs A. White’as rungtynių pabaigoje dar sykį pademonstravo, kad yra ne ką mažiau perspektyvus pirkinys. Išskirtinį pranašumą prieš kitus žaidėjus žalgirietis įgauna oro dvikovose, kur panaudoja savo neeilinį šuolį.

Iki rungtynių pabaigos likus 46 sekundėms žalgiriečiai pirmavo tik trimis taškais 69:66, tačiau tuomet kamuolį virš lanko A. White’ui pakabino kanadietis Kevinas Pangosas. Ataka baigėsi fantastišku amerikiečio dėjimu, o Kauno „Žalgirio“ sirgaliai tarsi pašėlo. Būtent šią kombinaciją, kuomet A. White’ui kamuolį virš lanko paduoda būtent K. Pangosas, jau ne sykį matėme Eurolygos kovose ir ji vis labiau pasiteisina.

Antgamtišką šuolį A. White’as pademonstravo ir sekančioje atakoje, dėjimu pataisęs netaiklų Pauliaus Jankūno metimą. Tokiu būdu dažniausiai nuo suolo kylantis aukštaūgis pelnė keturis itin svarbius taškus iš eilės ir padėjo iškovoti penktąją pergalę iš eilės Eurolygoje. Po rungtynių šis epizodas sulaukė ir dar daugiau dėmesio - Eurolygos buvo išrinktas vakaro dėjimu.

Po šios pergalės Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai įsitvirtino tarp keturių stipriausių Eurolygos komandų, o savo fantastišką žaidimą bandys pratęsti jau 2018-ais.