Du lietuvius savo gretose turintis Noršiopingo „Dolphins“ klubas nepateko į Europos taurės turnyrą. Švedijos komanda atsakomosiose rungtynėse svečiuose 67:70 (18:22, 17:21, 19:8, 13:19) nusileido Ostendės „Telenet“ ekipai.

Pirmąsias rungtynes švedai namuose buvo pralaimėję net 62:88.

P.Šakinis per 21 žaidimo minutę pelnė 17 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, baudos 2/2), atkovojo 4 kamuolius, 4 sykius suklydo bei 4 kartus prasižengė.

18 minučių ant parketo praleidęs Petras Baločka įmetė 4 taškus (2/5 dvitaškiai), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prarado 2 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą ir 2 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Oplando Ayuba surinko 18 taškų.

Belgijos klube išsiskyrė Christopheris Bookeris, kurio sąskaitoje 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.