Ispanijos rinktinės gerbėjai gali ramiau atsikvėpti. Komandos lyderio Pau Gasolio trauma nerimta ir jis galės žaisti jau trečiadienio Europos čempionato rungtynėse.

Čiurnos traumą patyręs Los Andželo „Lakers“ aukštaūgis praleido paskutines A grupės rungtynes su Turkijos komanda, kurias 2 taškus per ketvirtąjį kėlinį pelnę ispanai netikėtai pralaimėjo 57:65. Po susitikimo Sergio Scariolo spaudos konferencijoje teigė nežinąs, kiek rimta lyderio trauma ir ar jis galės rungtyniauti antrajame etape Vilniuje.

31 metų 215 cm ispanas nuramino visus gerbėjus ir vėlai vakare asmeniniame socialinio tinklalapio „Twitter“ profilyje pranešė, jog jaučiasi gerai ir yra pasiruošęs tęsti kovas.

Trečiadienį P.Gasolis turės daug darbo, nes E grupės pirmajame mače Ispanija susitiks su Vokietijos rinktine ir jam veikiausiai teks dengti varžovų žvaigždę Dirką Nowitzkį.