Hibridiniai „Opel Ampera“ automobiliai triumfavo „ekologinės“ Mote Karlo ralio versijos finiše – varžybose dalyvavo septyni „Ampera“ automobiliai (6 iš gamyklinės komandos, 1 – privačios komandos), keturi iš jų finišavo geriausiųjų dešimtuke o nugalėjo prancūzų Bernardo Darniches ir Josepho Lamberto ekipažas.

„Opel Ampera“ laimėjo Monte Karlo ekoralį. (nuotr. Gamintojo)„Opel Ampera“ laimėjo Monte Karlo ekoralį. (nuotr. Gamintojo)

Ralyje dalyvavo apie 30 automobilių gamintojų bei 130 dalyvių. Tarp „Ampera“ varžovų buvo „Renault Fluence Z.E“, sportiškas „Tesla Roadster“, „Mitsubishi I-MiEV“, „Peugeot Ion“. Be bendros pergalės, „Ampera“ Charlottes Berton ir Olivierio Sussoto komanda užėmė trečią vietą, Jeano-Claude Andrueto ir Patricko Lienneo komanda buvo septinta, o Hannsas Werneras Wirthas ir Danielis Riesenas užbaigdami pasirodymą ralyje, finišavo aštunti.

„Alternatyvios energijos“ ralis (Rallye Monte-Carlo Des Énergies Nouvelles) vyko 13 – tus metus iš eilės ir yra tapęs vienas seniausiai organizuojamu,  automobilių varomų alternatyvių degalų, raliu. Monte Karlo automobilių klubas lenktynes organizuoja nuo 1995 metų.