Devynerius sezonus iš eilės Graikijos čempionų vardą saugoję Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai su Šarūnu Jasikevičiumi priversti atiduoti karūną savo aršiausiam varžovui - Pirėjo „Olympiacos“ klubui, kuriame rungtyniauja kitas lietuvis - Martynas Gecevičius.

Šių metų Eurolygos čempionai savo aikštėje 82:76 (24:20, 24:16, 22:20, 12:20) įveikė Željko Obradovičiaus auklėtinius ir pasidabino Graikijos pirmenybių aukso medaliais. Dušano Ivkovičiaus treniruojamas Pirėjo klubas serijoje iki trijų pergalių triumfavo rezultatu 3-2.

„Olympiacos“ krepšininkai iniciatyvą į savo rankas perėmė nuo pat pirmųjų rungtynių minučių, o prieš didžiąją pertrauką pirmavo 12 taškų persvara (48:36). Trečiajame kėlinyje svečiams pavyko priartėti (48:45), tačiau „raudonieji“ ir vėl atitrūko (70:56). „Panathinaikos“ ketvirtajame kėlinyje visgi sugebėjo grąžinti intrigą (80:76), bet žymiau priartėti nebepajėgė.

M.Gecevičius į aikštelę buvo išbėgęs 2 minutėms ir spėjo pelnyti 2 taškus (2/2 baud.), atkovoti 1 kamuolį, atlikti rezultatyvų perdavimą bei sykį prasižengti.

Š.Jasikevičius ant parketo praleido 15,5 minutės, pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo, dukart prasižengė bei išprovokavo 2 pražangas.

"Olympiacos": V.Spanoulis 24, G.Printezis 14 (7 atk. kam.), A.Law 10, K.Papanikolaou 8, M.Kešeljis 5.

"Panathinaikos": N.Calathesas 17 (7/8 dvit.), D.Diamantidis 13 (5 rez. perd.), S.Perperoglou 11, K.Kaimakoglou 10.