Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse tęsiasi medalių dalybos. Moterų greitojo čiuožimo 1500 m lenktynėse nugalėjo korėjietė Minjeong Choi (2:17.789), kuri dar pusfinalyje pagerino olimpinį rekordą (2:16.831). Antra buvo garsioji italė Arianna Fontana (2:17.862), kuri vos 0.003 sek. aplenkė olandę Suzannę Schulting (2:17.865).

Tai buvo jau vienuoliktas 31-erių italės A. Fontanos per profesionalios sportininkės karjerą iškovotas olimpinis medalis. Jos pėdomis seka net keturiose skirtingose greitojo čiuožimo disciplinose Pekine medalį jau iškovusi kylanti Nyderlandų žvaigždė 24-erių S. Schulting.

Dramatiškai vyrų 5000 m estafetę laimėjo kanadiečiai – Charlesas Hamelinas, Stevenas Dubois, Jordanas Pierre‘as-Gillesas ir Pascalis Dionas. Jie finalą baigė per 6 min. 41.257 sek. Antri buvo korėjiečiai (6:41.679), treti – italai (6:43.431). Italai tik po fotofinišo 0.009 sek. aplenkė rusus (6:43.440).

Daugiau apie šios sporto šakos kovas ir didžiausias intrigas olimpinėje naujienų portalo tv3.lt studijoje papasakojo greitojo čiuožimo ekspertas Salvijus Ramanauskas.