Olimpinio futbolo turnyro rungtynės tarp Brazilijos ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinių baigėsi be įvarčių 0:0.

Douglas Luizas 13-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir Brazilijos futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Guilherme Arana 30-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį sėkmingai nutraukė varžovas.

Franckas Kessie 33-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Bruno Guimaraesas 58-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Claudinho 77-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas dar kartą sėkmingai atrėmė kamuolį.

Eboue Kouassi 79-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, bei Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai taip pat liko dešimtyje.

Ispanijos rinktinė olimpiniame futbolo turnyre minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Australijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Mikelis Oyarzabalis 21-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Javi Puado per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. M.Oyarzabalis

80-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Ispanijos rinktinę į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.