15
G.Kenworthy ir M.Wilkaso bučinys (nuotr. cnbc.com)

Amerikietis Gusas Kenworthy 2014 metais Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse akrobatinio slidinėjimo varžybose iškovojo sidabrą.

15

Vėliau sportininkas prisipažins, kad vos tik atsiėmęs medalį, jis nieko nelaukęs ketino viešai pabučiuoti savo širdies draugą Matthew Wikasą.

„Tai buvo ypatinga akimirka mano gyvenime ir aš norėjau ja džiaugtis kartu su Matthew. Tačiau tada prisiminiau, jog mano tėvai, šeima ir artimiausi draugai nieko nežino apie mūsų draugystę ir nusprendžiau palaukti." – jautrią gyvenimo akimirką atsiminė Gusas.

2015 metais amerikietis nusprendė nebetylėti ir viešai pranešė, jog jis su Matthew yra širdies draugai ir jų ryšys yra labai tvirtas. Po šio prisipažinimo praėjo trys metai ir per tą laiką mūsų visuomenė gerokai pakeitė nuomonę apie tos pačios lyties žmonių santykius.

Pjongčango žiemos olimpinės žaidynės tapo idealia proga Gusui išpildyti savo seną svajonę.

Šiandien startavo vyrų akrobatinio slidinėjimo nuolydžio rungties varžybos. Prieš pirmąjį savo nusileidimą G.Kenworthy kartu su M.Wikasu visam pasauliui pademonstravo savo karštą meilę. Prancūzišką vaikinų bučinį užfiksavo NBC (nacionalinis JAV transliuotojas) kanalo operatoriai ir pora sekundžių jį transliavo tiesioginiame eteryje.

Anksčiau NBC kanalo atstovai tikrai nebūtų leidę patekti šiam bučiniui į eterį, tačiau šiandien jų politika gėjų atžvilgiu yra pasikeitusi.

Akrobatinio slidinėjimo nuolydžio varžybose šiandien triumfavo norvergas Oysteinas Braatenas, sidabro medalį iškovojo amerikietis Nickas Goepperis, bronza atiteko kanadiečiui Alexui Beaulieu-Marchandui.

Ir nors į finalą patekęs Gusas Kenworthy liko tik dvyliktas, jis savo asmeninę pergalę pasiekė dar prieš šios rungties startą.