Nyderlandų rinktinė Europos čempionato 2020 m. atrankos rungtynėse svečiuose po permainingos ir įnirtingos kovos 4:2 privertė kapituliuoti Vokietijos futbolininkus, kurie patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

Memphis Depay‘us 9-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimesnės distancijos į kairįjį vartų kampą, tačiau Vokietijos rinktinės vartų sargas Manuelis Neueris atrėmė kamuolį.

Netrukus Serge‘as Gnabry pirmasis prišoko prie varžovų vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartų tinklą išvedė Vokietiją į priekį 1:0.

Baudos aikštelėje atsidūręs Marco Reusas 42-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas dar kartą atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Georginio Wijnaldumo antrojo kėlinio pradžioje galingai smūgiuotą kamuolį atrėmė Vokietijos vartų sargas.

Frenkie De Jongas 59-ąją minutę pasinaudojo subyrėjusia varžovų gynyba ir atstatė pusiausvyrą 1:1.

Jonathanas Tahas 65-ąją minutę olandų pakelto kampinio metu nukreipė kamuolį į savus vartus ir svečiai persvėrė rezultatą savo naudai 2:1.

Toni Kroosas 73-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas vėl tapo lygus 2:2.

Puikia galimybe pasižymėti nepasinaudojo Donyellas Malenas, kuris atliko silpną smūgį, o tai nesukėlė problemų M.Neueriui

D. Malenas 79-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir vėl išvedė olandus į priekį 3:2.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs G.Wijnaldumas 91-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir įtvirtino svečių pergalę 4:2.