Londono „Tottenham“ pirmose UEFA Čempionų lygos rungtynėse iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir susitikimą su Pirėjo „Olympiacos“ baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Anglijos klubo vyriausiasis treneris Mauricio Pochettino jautėsi nusivylęs, jog auklėtiniai nesilaikė parengto plano.

„Jaučiuosi labai nusivylęs. Jei atvirai, tai pirmajame kėlinyje nebuvau patenkintas mūsų surengtu pasirodymu. Nuo pirmų minučių turėjome parengtą planą. Visgi mes negerbėme jo, tai pertraukos metu pasakiau savo žaidėjams.

Mes pelnėme du įvarčius, tačiau jei analizuotume žaidimą, tai surengtas pasirodymas nebuvo puikus. Leidome varžovams sukurti daug progų, o pirmas praleistas įvartis buvo labai skausmingas.

Tai nuvilia, nes mes nekalbame apie kokybę, o apie intensyvumą, norą ir agresyvumą. Visgi turime išlikti optimistiški ir pozityvūs. Tai yra tik kelio pradžia, iškovojome vieną tašką, ir dabar turėsime būti pasiruošę šeštadienio rungtynėms su „Leicester City“, kurios bus labai sunkios“,- kalbėjo M.Pochettino.